Zamknij

Ameryka da się lubić: Program został przełożony. To przez zamieszki w USA?

04.06.2020 18:22
Ameryka da się lubić: Program został przełożony. To przez zamieszki w USA?
fot. Piotr Molecki/ East News

"Ameryka da się lubić", czyli program, który pokazuje w dobrym świetle USA, został przełożony. Jak donosi serwis Pomponik.pl premiera programu, która planowana była na sobotę, 6t czerwca, nie odbędzie się.

Ameryka da się lubić. Program przełożony ze względu na zamieszki?

"Ameryka da się lubić" to program, który miał ruszyć w najbliższą sobotę, 6 czerwca. To format przypominający inny program TVP - "Europa da się lubić", w którym zaproszeni goście opowiadają o swoim kraju i jego tradycjach. W pierwszym odcinku "Ameryka da się lubić" miał pojawić się Sławek Uniatowski. Jak się okazuje, program zostanie przełożony. Według serwisu Pomponik.pl program zostaje przeniesiony w związku z tragicznymi wydarzeniami ostatnich dni w USA, związanymi ze śmiercią czarnoskórego  George’a Floyda.

 "Program "Ameryka da się lubić" miał mieć premierę w sobotę wieczorem. Niestety, został przełożony ze względu na tragiczną sytuację w Stanach Zjednoczonych. Władze TVP zdecydowały, że nie jest to najlepszy czas na emisję formatu rozrywkowego" - czytamy w serwisie Pomponik.pl.

Ameryka da się lubić: Ida Nowakowska prowadzącą nowy program TVP

Program "Ameryka da się lubić" miał ruszyć w kwietniu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa i liczne obostrzenia w kraju, został przełożony na czerwiec. Na razie TVP nie wydało  oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Program miał być poprowadzony przez Idę Nowakowską. Wcześniej show "Europa da się lubić" prowadziła Monika Zamachowska.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Pomponik.pl