Zamknij

Ida Nowakowska poprowadzi "Ameryka da się lubić". Kiedy pierwszy odcinek?

13.08.2020 13:28
Ida Nowakowska poprowadzi "Ameryka da się lubić". Kiedy pierwszy odcinek?
fot. screen: @facebook.com/watch/tvprozrywka

Ida Nowakowska została prowadząca nowego programu TVP2 "Ameryka da się lubić". Telewizja Polska postanowiła odświeżyć format show znany z popularnego przed laty "Europa da się lubić". Kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek?

Ida Nowakowska to obecnie jedna z najpopularniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Tancerka, aktorka i prezenterka karierę rozpoczęła od udziału w musicalach, na swoim koncie ma też rolę w kilku filmach, w tym w "Out of Reach", w którym wystąpiła u boku Stevena Seagala. Z telewizją związała się dzięki udziałowi w 1. edycji "You Can Dance", osiem sezonów później została jurorką w programie. Swoją karierę związała jednak z Telewizją Polską, mogliśmy oglądać ją jako prowadzącą "Bake Off Junior", od 2019 roku prowadzi "The Voice Kids", popularność przyniosła jej także rola współprowadzącej "Pytania na śniadanie".

Najwyraźniej Ida doskonale odnalazła się w roli prowadzącej, ponieważ, jak informuje portal Wirtualne Media, już niedługo zobaczymy ją w znanej roli, ale w zupełnie nowym programie, jaki dla widzów przygotowało TVP 2. Mowa tu o "Ameryka da się lubić", duchowym spadkobiercy popularnego przed laty "Europa da się lubić". Pierwszy odcinek nowego show Telewizji Polskiej mamy zobaczyć po wakacjach.

 Ida Nowakowska broni żartów o depresji. "Staramy się polepszyć humor widzom"

Ameryka da się lubić: Ida Nowakowska poprowadzi nowy program TVP

Choć formuła "Ameryka da się lubić" ma nawiązywać do "Europa da się lubić", program nie jest oparty o francuski format, jak miało to w przypadku "Europy". Do studia mają być zapraszani Amerykanie, którzy zdecydowali się na zamieszkanie w Polsce, a także goście specjalni. Program ma dać możliwość poznania amerykańskich zwyczajów i tego, jak przybysze zza oceanu odnajdują się w naszym kraju. Każdy z odcinków ma poruszać osobny temat. Oczywiście, jak przystało na rozrywkowe show, nie zabraknie zabawnych anegdotek.

Jak informują Wirtualne Media, "Ameryka da się lubić" emitowana będzie w soboty o 20.00. Pierwszy odcinek zobaczymy na antenie TVP2 już 12 września. Do bardzo dobry czas antenowy, nowe show pojawi się na ekranie na godzinę przed "The Voice of Poland".