Zamknij

Ameryka da się lubić znika z anteny TVP. To przez koronawirusa?

Sylwia Wamej
30.03.2020 17:16
Ida Nowakowska
fot. Instagram.com/Ida Nowakowska

"Ameryka da się lubić" to program prowadzony przez Idę Nowakowską, który miał zadebiutować w kwietniu na antenie TVP2. Jak się okazuje, nagrania do nowego show TVP2 zostały wstrzymane.

Ameryka da się lubić: kiedy odbędą się zdjęcia do programu?

Ida Nowakowska jest gwiazdą  TVP. Oprócz prowadzenia "Pytanie na śniadanie" gwiazda ocenia też uczestników w programie "Dance Dance Dance". Ida poprowadzić ma również nowy program "Ameryka Da się lubić", który jest kontynuacją innego hitowego show - "Europa da się lubić". Program miał ruszyć już za kilka tygodni, bo 25 kwietnia. Jednak jak powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z "Fleszem" nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędą się nagrania. Ida Nowakowska mimo wszystko nie może doczekać się nowego wyzwania.

"Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędą się nagrania. Wszystko zależy od tego, jak szybko pandemia zostanie opanowana. Nie mogę się już doczekać tego projektu" - wyjaśniła Ida Nowakowska w rozmowie z "Fleszem".

Ida Nowakowska podekscytowana nowym formatem TVP

Ida Nowakowska nie traci nadziei na to, że program niebawem odbędzie się. Gwiazda nie ukrywa podekscytowania nowym fromatem. Tym bardziej że sama zainteresowana ma amerykańskie obywatelstwo, z kolei jej mąż jest Amerykaninem.

"Kiedy dowiedziałam się, że mam prowadzić ten program, byłam przeszczęśliwa. To chyba wymarzony format dla mnie. Znam Amerykę, od dziecka mam podwójne obywatelstwo, spędziłam tam wiele lat. Poza tym mój mąż, Jack jest Amerykaninem" - zdradziła Nowakowska w rozmowie z "Fleszem".

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/Flesz/SW