Zamknij

Amy Schumer jest w ciąży. Poinformowała o tym w zabawny sposób

Redakcja
24.10.2018 13:59
Amy Schumer jest w ciąży. Poinformowała o tym w zabawny sposób
fot. Instagram:@amyschumer

Amerykańska aktorka komediowa Amy Schumer słynie z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. We wtorek poinformowała swoich fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zrobiła to w charakterystyczny dla niej, zabawny sposób.

Amy Schumer to amerykańska aktorka komediowa, producentka i scenarzystka. Specjalizuje się w stand-upie oraz produkcjach opartych na skeczach. Widzowie najlepiej kojarzą ją ze świetnie przyjętego serialu „Inside Amy Schumer”, emitowanego na antenie kanału Comedy Central. Amy nie tylko zagrała w nim główną rolę, ale była również współproducentką i współscenarzystką serii. Ponadto Schumer otrzymała w 2015 roku nominację do Złotego Globu w kategorii „Najlepsza Aktorka w filmie komediowym lub musicalu”. Jest bardzo lubiana przez fanów, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 7 milionów użytkowników.

Amy Schumer jest w ciąży

Prywatnie Amy Schumer jest żoną kucharza Chrisa Fishera. Para poznała się pod koniec 2017 roku i już po trzech miesiącach znajomości postanowiła wziąć ślub. Fanów poinformowali o tym po ceremonii, czym wywołali duże zaskoczenie. Schumer i Fisher niezbyt chętnie dzielą się bowiem informacjami dotyczącymi ich życia prywatnego i unikają fotoreporterów. Jednak tym razem aktorka postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną. Okazało się bowiem, że Amy spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Jak Amy Schumer przekazała informację o ciąży?

Informacja o ciąży z pewnością ucieszyła fanów aktorki. Ta jednak nie byłaby sobą, gdyby nie poinformowała o tym w oryginalny sposób. We wtorek na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie księcia Harry'ego i jego żony z doklejonymi twarzami Amy i Chrisa. Było to jasne nawiązanie do niedawnej informacji o ciąży Meghan Markle. Jednocześnie w komentarzu zachęciła do odwiedzenia profilu dziennikarki Jessiki Yellin. Ta z kolei opublikowała na Insta Stories listę swoich faworytów w wyborach do parlamentu. Na samym końcu pojawiła się informacja „Jestem w ciąży-Amy Schumer”.

Z pewnością Amy Schumer nie można odmówić nie tylko poczucia humoru, ale i kreatywności. Ciekawe, w jaki sposób aktorka poinformuje fanów, gdy urodzi.

RadioZET.pl/MF