Zamknij

Ana Braga w szokującej bluzie. Odsłoniła za dużo

Redakcja
15.10.2018 12:16
Ana Braga bluza
fot. Instagram, 2: MXF / SplashNews.com/East News

Ana Braga to znana brazylijska modelka, która często pojawia się na okładkach znanych magazynów. Nie stroni też od rozbieranych sesji. Jednak jej niedawny strój, który założyła do Starbucksa, wywołał spore zaskoczenie. Bluza, którą założyła modelka, więcej odsłaniała, niż zasłaniała.

Brazylijska modelka i króliczek Playboya, Ana Braga, bardzo często wybiera stylizacje, które przyciągają wzrok. Czyżby tym razem przesadziła? Idąc po mrożoną herbatę, gwiazda założyła na siebie bluzę, która służy chyba... zakrywaniu ramion przed słońcem. Choć podobne modele spotkać można w popularnych sieciowych sklepach, to jednak wielu kobietom trudno wyobrazić sobie założenie takiego stroju.

Ana Braga w odważnej stylizacji

1

Choć dla modelki ten strój w pracy, podczas pozowania, nie byłby czymś szczególnym, to jednak wśród fotoreporterów wzbudził olbrzymie zainteresowanie.

Przypomnijmy, że Braga nie stroni od rozbieranych, pikantnych sesji. Na jej Instagramie trudno wręcz znaleźć ją w bardziej klasycznym stroju. Jednak wiele gwiazd, które w zawodowym życiu szokują stylizacjami, prywatnie stroni od negliżu i szokujących kreacji. Jak widać, dla modelki jest to zwykły strój do wyjścia na herbatę. Teraz jednak komentują go już media na całym świecie.

RadioZET.pl/SA