Zamknij

Ana Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani zachwyceni naturalnością gwiazdy

Sylwia Wamej
11.02.2020 19:46
Anna Nowak-Ibisz
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/ East News

Anna Nowak-Ibisz przebywa na wakacjach w Tajlandii. Dziennikarka opublikowała wpis, w którym zachwala tajską kuchnię. Na jednym ze zdjęć pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni jej naturalnym wyglądem.

Anna Nowak-Ibisz bez makijażu. Fani zachwyceni jej naturalnością

Anna Nowak-Ibisz wybrała się do odwiedzanej przez całą masę turystów Tajlandii. Dziennikarka i prowadząca program "Pani Gadżet" wypoczywa razem z synem, 14-letnim Vincentem. Gwiazda wyprawę do "Krainy Uśmiechu" relacjonuje na swoim Instagramie.

Jeden z wpisów poświęciła kuchni tajskiej, której jest fanką. Opublikowała również zdjęcie bez grama makijażu. Jak się okazuje, bardzo naturalna fotografia przypadła do gustu wielu kobietom, które chwalą ją za odwagę i są zachwycone naturalnością gwiazdy TVN Style.

"Mało która medialna kobieta ma odwagę pokazać się w naturalnej wersji, więc wielki szacunek dla Pani za szerzenie pewności siebie i naturalnego piękna, którego nie powinniśmy się wstydzić a być z niego dumnym. Wygląda Pani promiennie!", pani Aniu, nawet bez makijażu wygląda pani przecudownie",  jejku, co trzeba zrobić, żeby tak bosko wyglądać bez makijażu?" - komplementują dziennikarkę fani.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz. Kiedy się rozstali?

Anna Nowak Ibisz prywatnie związana była z Krzysztofem Ibiszem. Medialna para była małżeństwem tylko przez cztery lata. Rozstali się w 2009 roku. Owocem związku jest 14-letni syn Vincent. Byli małżonkowie dziś mają ze sobą dobre relacje.  Anna Nowak-Ibisz kilka tygodni temu udostępniła wspólne zdjęcie z byłym mężem i synem, co spotkało się z aprobatą ze strony fanów.

Zagłosuj

Byłeś/łaś kiedyś w Tajlandii?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW