Zamknij

Anastasia Tropitsel nie żyje. Rosyjska milionerka zginęła tragicznie w wieku 18 lat

24.06.2020 12:35
nastasia Tropitsel nie żyje
fot. screen: YouTube

Anastasia Tropitsel, rosyjska milionerka, która ogromną fortunę zarobiła jako influencerka, nie żyje. Zginęła tragicznie podczas wakacji na Bali, na które wybrała się z chłopakiem. Miała zaledwie 18 lat, jej życie przerwał wypadek.

Anastasia Tropitsel nie żyje. Tragiczna śmierć 18-letniej milionerki

Anastasia Tropitsel nie żyje. Rosyjska influencerka, która dzięki ogromnej popularności w wieku zaledwie 15 lat stała się milionerką, zginęła w tragicznym wypadku. 18-latka wybrała się na tropikalne wakacje na malowniczą indonezyjską wyspę Bali razem z chłopakiem. Podczas motocyklowej wycieczki Anastasia straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. Doznała bardzo poważnego urazu głowy i według medialnych doniesień zmarła przed przyjazdem karetki. Tragedia miała miejsce w kurorcie Kuta. Chłopak tragicznie zmarłej milionerki twierdzi, że poruszała się z prędkością około 80 do 100 kilometrów na godzinę, jechała w kasku.

- Zawsze jeździła bezpieczniej i uważniej niż ktokolwiek inny, a to, co jej się przydarzyło, to wypadek. (...) Mojej ukochanej dziewczyny nie ma z nami. Proszę, moi przyjaciele, pożegnajcie ją swoimi dobrymi myślami. To bardzo ważne - powiedział Viktor Maydanovich, chłopak zmarłej.

 Tragiczny wypadek na Zakopiance. Nie żyje motocyklista

Anastasia Tropitsel zginęła w wypadku. Nie żyje 18-letnia influencerka

Anastasia Tropitsel karierę w mediach społecznościowych rozpoczęła jako zaledwie 12-letnia dziewczynka. Szybko stała się jedną z najpopularniejszych rosyjskich influencerek, a za sławą przyszły wielkie pieniądze. W wieku 15 lat mogła już tytułować się milionerką. Jej kariera dopiero się rozpoczynała i Anastasia mogła jeszcze wiele dokonać oraz pomnożyć i tak już niemały majątek. Niestety, tragiczny wypadek przerwał życie 18-latki. Składamy kondolencje bliskim influencerki.