Zamknij

Cezary Pazura ma utalentowaną córkę. Zobacz, czym zajmuje się Anastazja Pazura

Maciej Friedrich
05.08.2019 15:34
Cezary Pazura ma utalentowaną córkę. Zobacz, czym zajmuje się  Anastazja Pazura
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Cezary Pazura jest ojcem czwórki dzieci. Najstarsza z nich to córka Anastazja. Choć 29-latka odziedziczyła po ojcu artystyczny talent, zdecydowała realizować się w innej dziedzinie niż aktorstwo. Mimo to mogliśmy zobaczyć ją w kilku popularnych serialach. Czym zajmuje się Anastazja Pazura?

Cezary Pazura to bez wątpienia człowiek wielu talentów, któremu natura nie poskąpiła artystycznych umiejętności. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów z powodzeniem realizuje się także jako reżyser, kabareciarz, osobowość telewizyjna, a od niedawna nawet youtuber. Niebawem znów zobaczymy go w jednej z ikonicznych ról. Cezary ponownie wcieli się w „Młodego” w filmie „Psy 3. W imię zasad.

Prywatnie Pazura jest ojcem czwórki dzieci. Troje z nich, córki Amelia i Rita oraz syn Antoni, pochodzą ze związku z Edytą Zając. Jednak najstarsza córka aktora, Anastazja, to owoc związku z pierwszą żoną Cezarego, Żanetą. Jak się okazuje, 29-latka również ma artystyczną duszę.

Anastazja Pazura — kim jest córka Cezarego Pazury?

Cezary Pazura przejął całkowitą opiekę nad Anastazją po tym, jak odeszła od niego pierwsza żona. Na zdjęciach 29-latki na Instagramie widać, że jest bardzo podobna do ojca. Prawdopodobnie po nim odziedziczyła też zamiłowanie do sztuki. Chciała studiować architekturę wnętrz, ostatecznie jednak wybrała aktorstwo. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, jednak nie ma na swoim koncie licznych występów przed kamerą. Widzowie mogli ją zobaczyć w epizodycznych rolach w „Barwach szczęścia” czy „Na dobre i na złe”, wystąpiła również u boku ojca w „Przypadkach Cezarego P.”. Anastazja jednak z powodzeniem realizuje się jako artystka, czego efekty możemy zobaczyć na jej Instagramie, gdzie chwali się grafikami i rysunkami swojego autorstwa. Jej prace ukazały się między innymi w jednym z branżowych magazynów. Znany tata z pewnością jest bardzo dumny z córki. 

Zagłosuj

Kojarzysz Anastazję z któregoś z seriali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF