Zamknij

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów. „Polecam każdemu grubasowi”

Redakcja
05.03.2019 11:12
Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów. „Polecam każdemu grubasowi”
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Andrzej Grabowski zaskoczył widzów „Tańca z gwiazdami”. Stracił 42 kilogramy i jest niemal nie do poznania. Fani są zachwyceni jego nowym wizerunkiem i zastanawiają się, w jaki sposób udało mu się tak skutecznie zredukować wagę.

Andrzej Grabowski to człowiek wielu talentów. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie spełnia się nie tylko jako aktor. Odnalazł się także w roli artysty kabaretowego, a nawet wokalisty. Jednak największą popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Grabowski ma na koncie także świetne kreacje sensacyjne. W „Pitbullu” był chwalony za rolę policjanta Gebelsa, a w „Odwróconych” wcielił się w jednego z przywódców gangu pruszkowskiego. Od 2014 roku możemy oglądać go jako jurora w programie „Taniec z gwiazdami”.

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów

Jedną z cech charakterystycznych Andrzeja Grabowskiego była słuszna postura, związana ze sporą wagą. Jakież było zdziwienie widzów, gdy aktor pojawił się na ekranie mocno odmieniony. Szczupła sylwetka serialowego Ferdka to zasługa utraty aż 42 kilogramów. Fani byli w szoku, jak mocno zmienił się Grabowski. To następstwo operacji zmniejszenia żołądka, jakiej poddał się pod koniec 2017 roku. W rozmowie z „Twoim Imperium” zdradził, dlaczego zdecydował się na tak radykalne rozwiązanie.

ZOBACZ: Andrzej Grabowski w nowej piosence śmieje się z plażowiczów

Andrzej Grabowski schudł 42 kilogramy
fot. Mateusz Jagielski/East News

– Zrobiłem tę operację, bo chciałem jeszcze pożyć. Miałem otyłość olbrzymią, to robiło się niebezpieczne. Wykluczało mnie z zawodu, z życia w ogóle, co tu dużo gadać. Teraz czuję się znacznie lepiej. Próbowałem już wielu diet. I co z tego, że chudłem, jak po pół roku zaczynał się efekt jo-jo i znów miałem 140 kilo. Teraz chudnę, bo jem jak ptaszek, więcej w żołądku się nie zmieści. Polecam każdemu grubasowi.

Trzeba przyznać, że w nowej odsłonie aktor wygląda o wiele młodziej i zdrowiej. Fani aktora nie szczędzą mu komplementów i planują wziąć z niego przykład. Cytując wypowiedź jednego z internautów: „jeśli Andrzej Grabowski schudł to ja też mogę!”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/MF