Zamknij

Andrzej Grabowski został dziadkiem. Katarzyna Grabowska urodziła. Znamy imię dziecka [FOTO]

26.10.2021 08:13
Andrzej Grabowski został dziadkiem. Katarzyna Grabowska urodziła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS / Pawel Wodzynski/East News

Andrzej Grabowski został dziadkiem. Katarzyna Grabowska została mamą, w sieci pochwaliła się zdjęciem córeczki i zdradziła jej imię. Radosną informację przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Andrzej Grabowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który na swoim koncie ma dziesiątki ról teatralnych, telewizyjnych i filmowych. Bez wątpienia jednak status gwiazdora przyniósł mu kultowy już komediowy serial " Świat według Kiepskich", gdzie od 1999 roku wciela się w bezrobotnego Ferdynanda. Produkcja okazała się jednym z największych telewizyjnych hitów, ale Grabowski wystąpił także w takich ekranowych przebojach jak " Pitbull", "Listy do M.3" czy "Zróbmy sobie wnuka". Doskonale radzi sobie także jako osobowość telewizyjna, od 2014 roku jest jednym z jurorów "Tańca z gwiazdami". Wielbiciele filmów dubbingowanych także znają go doskonale: głosem gwiazdora mówią między innymi Moody z serii "Harry Potter" i król Fergus z "Meridy walecznej".

Prywatnie Andrzej Grabowski od 2020 roku związany jest z aktorką Aldoną Grochal. Jest dwukrotnie rozwiedziony, z małżeństwa z Anną Tomaszewską ma dwie córki - Zuzannę i Katarzynę. Ta pierwsza urodziła już dwie córeczki, których ojcem jest Paweł Domagała. Teraz gwiazdor "Świata według Kiepskich" z niecierpliwością czekał, aż na świat przyjdzie dziecko Kasi. Okazuje się, że ma już powody do radości. 30-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się miłą wiadomością.

Katarzyna Grabowska urodziła. Andrzej Grabowski po raz trzeci został dziadkiem

Na profilu Katarzyny Grabowskiej na Instagramie pojawił się wpis, w którym córka Andrzeja Grabowskiego przekazała fanom radosną nowinę. Pod zdjęciem, na którym pozuje z pociechą i szczęśliwym mężem, zdradziła imię córeczki.

- Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie, wyszliśmy do domu! Dziękuję Ci losie za zdrową, piękną córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuję, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby takie właśnie było! Dziękuję, że nas wybrałaś - czytamy.

Pod wpisem świeżo upieczonej mamy pojawiło się bardzo wiele komentarzy z gratulacjami, w tym miłe słowa od polskich gwiazd.

- Gratulacje dla Was Kochani. Jagódko, witaj na świecie - napisała Katarzyna Cichopek.

- Ojeeeeeej, ale cudownie! Gratulacje kochani! Witaj Jagódko - cieszyła się Barbara Kurdej-Szatan.

My także gratulujemy szczęśliwym rodzicom i z pewnością nie mniej szczęśliwemu dziadkowi.