Zamknij

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Córka aktora Katarzyna jest w ciąży [FOTO]

28.06.2021 10:10
Katarzyna Grabowska
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Córka aktora, 30-letnia Katarzyna zdradziła w swoich mediach społecznościowych, że razem z ukochanym spodziewają się dziecka. "Niech się dzieje" - napisała uradowana aktorka.

Andrzej Grabowski ma powody do radości. 69-letni aktor już wkrótce zostanie dziadkiem. Córka gwiazdora, 30-letnia Katarzyna po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka znana z takich produkcji jak m.in. "M jak miłość" oraz "Zakochani po uszy" opublikowała na Instagramie urocze zdjęcia z ukochanym. Aktorka pokazała też ciążowy brzuszek.

Zobacz też:  Andrzej Grabowski o popularności "Kiepskich": "Musiałem pod eskortą ochrony uciekać"

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Córka aktora Katarzyna jest w ciąży [FOTO]

"Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić!!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne" - napisała Katarzyna Grabowska na Instagramie.

Pod postem posypało się mnóstwo komplementów i gratulacji od fanów. Gratulacje złożyły m.in.  Katarzyna Cichopek oraz Joanna Jarmołowicz. "Wspaniała wiadomość, gratulacje", "cudownie, gratulacje" - pisali zachwyceni fani.

Katarzyna Grabowska i jej partner Damian Kulec zaręczyli się w 2017 roku. Pobrali się w lipcu 2018 roku. Wtedy aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie z podpisem: "Niespodzianka. Cześć mężu".

Zawodowo obie córki Andrzeja Grabowskiego Zuzanna i Katarzyna są aktorkami. Młodsza latorośl aktora ukończyła łódzką Szkołę Filmową. Widzowie kojarzą ją z takich seriali, jak m.in. "M jak miłość", "Zakochani po uszy" oraz "Pierwsza miłość".