Zamknij

Andrzej Kosmala ujawni szczegóły ostatnich lat życia Krawczyka. Powstanie książka

14.06.2021 14:03
Krzysztof Krawczyk
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu 2021 roku. Choć od ostatniego pożegnania zmarłego artysty minęło już kilka miesięcy, pamięć o twórcy największych przebojów nie słabnie. Teraz media donoszą, że menadżer i przyjaciel wokalisty opowie o ostatnich chwilach życia Krawczyka w nowej książce.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Artysta tuż przed śmiercią zmierzył się z COVID-19 w szpitalu, jednak wszystko wskazywało na to, że jego stan się poprawił. Niedługo później 74-letni wokalista odszedł, pozostawiając w żałobie najbliższych i przyjaciół, w tym ukochaną żonę Ewę Krawczyk i wieloletniego menadżera Andrzeja Kosmalę. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych pojawiają się nowe informacje o sprawach rodziny artysty.

Bliscy starają się zadbać o pamięć po Krzysztofie Krawczyku. Zorganizowany został między innymi koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – The Best of Krzysztof Krawczyk", emitowany przez Telewizję Polską. Okazuje się, że menadżer zmarłego wokalisty ma inny plan na uczczenie pamięci przyjaciela.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka uderza w Kosmalę. "Jest pan podłym człowiekiem i kłamcą"

Powstanie książka o Krzysztofie Krawczyku

Jak podaje "Super Express", Andrzej Kosmala jest w trakcie pisania drugiej biografii o Krzysztofie Krawczyku. Menadżer i przyjaciel piosenkarza chce opowiedzieć o ostatnich latach życia Krawczyka. Będzie to kontynuacja książki "Życie jak wino", w której przytoczono liczne anegdotki i wspomnienia z życia piosenkarza.

- Pojawią się nieznane dotąd historie z życia artysty. Nie zabraknie również informacji o tym, jak wyglądały ostatnich dni jego życia - podaje "Super Express".

To nie jedyna tego typu inicjatywa. Także Marian Lichtman tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka zapowiadał, że chciałby spisać swoje wspomnienia związane z muzykiem.

- Ja musiałbym swoją książkę napisać na końcu, ale jeszcze nie przyszedł na to czas. Książkę napisał przecież Andrzej Kosmala. Wypadałoby trochę swoich wspomnień przelać na papier, ale jestem jeszcze słabiutki i poruszony śmiercią Krzysztofa. Nie wiem, ile razy jeszcze będę płakał - przekazał Lichtman w rozmowie z "Pudelkiem" w kwietniu bieżącego roku.

Bylibyście zainteresowani przeczytaniem biografii Krzysztofa Krawczyka?