Zamknij

Andrzej Piaseczny i Roksana Węgiel nieobecni na koncercie dla Krawczyka. Czemu nie wystąpili?

01.06.2021 11:20
Andrzej Piaseczny
fot. Leszek Kotarba/East News

Andrzej Piaseczny i Roksana Węgiel nie pojawili się na koncercie "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk" w Opolu. Choć artyści byli zapowiadani na plakatach reklamujących wydarzenie, ostatecznie nie wystąpili na scenie. Dlaczego?

W niedzielę 30 maja wyemitowano koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk", podczas którego największe gwiazdy polskiego show-biznesu oddały hołd zmarłemu artyście. Od kilku tygodni zapowiadano, że na scenie amfiteatru w Opolu pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Ryszard Rynkowski, Roksana Węgiel, Natalia Kukulska, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Norbi i Rafał Brzozowski. 

Choć na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd, widzowie zwrócili uwagę na nieobecność dwóch zapowiadanych osób. Podczas koncertu nie wystąpili Andrzej Piaseczny oraz Roksana Węgiel. "Czekamy na Roksanę", "Szkoda, że nie było Roxie, chociaż niby miała wystąpić...", "A gdzie Piasek? Wiadomo, wróg. Ale nieumiejący śpiewać Brzozowski oczywiście jest..." - oburzali się internauci, komentując koncert na profilu instagramowym Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Edyta Górniak skomentowała coming out Piaska. Jest sprawa, którą ją bardzo rozczarowała

Andrzej Piaseczny i Roksana Węgiel nie pojawili się na koncercie TVP

Na ten moment ani Telewizja Polska, ani zapowiadani artyści nie odnieśli się do pytań widzów. Wiadomo, że Andrzej Piaseczny nie pojawi się w kolejnych edycjach programów "The Voice Senior" oraz "The Voice of Poland". Były gwiazdor TVP stracił angaż po tym, jak podczas swojej imprezy urodzinowej negatywnie i wulgarnie wypowiadał się o politykach partii rządzącej. Kilka tygodni temu dokonał także coming outu. Podczas koncertu Krawczyka wokalista występował w Kaliszu.

Roksana Węgiel w ostatnim czasie w mediach społecznościowych zamieściła informację o premierze teledysku "Przyjdź po mnie" Pawbeatsa, w którym się pojawiła. Nie odniosła się jednak do pytań o nieobecność na koncercie dla Krawczyka.