Zamknij

Piasek pierwszy raz opowiedział o swoim związku. Poruszył temat ślubu

19.02.2021 11:02
Andrzej Piaseczny
fot. VIPHOTO/East News

Andrzej Piaseczny rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale w końcu się otworzył. Juror "The Voice Senior" zdradził, że obecnie jest w szczęśliwym związku. Zamierza wziąć ślub? 

Andrzej Piaseczny zdobył popularność w latach 90., kiedy był jeszcze wokalistą zespołu Mafia. Uchodził wówczas za bożyszcze nastolatek. W 1998 rozpoczął karierę solową, która z sukcesem trwa do dziś.

Piasek jest na scenie od przeszło dwóch dekad, ale mimo to wciąż mało wiadomo jego życiu prywatnym. Choć wielokrotnie łączono go ze znanymi osobami z show-biznesu, fani nigdy nie poznali szczegółów. 50-letni juror "The Voice Senior" stroni od poruszania intymnych tematów w wywiadach, nie pokazuje również osób bliskich jego sercu w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że jest wiecznym singlem. Piaseczny zdobył się na szczerość w programie "Kulisy sławy" i oświadczył, że od pewnego czasu tworzy z kimś bliską relację. 

The Voice Senior: Andrzej Piaseczny zareagował na "mowę" Kurskiego. Mina bezcenna [WIDEO]

Andrzej Piaseczny o swoim związku. Myśli o ślubie?

Piasek wyjawił, że jest w szczęśliwym związku, z którym wiąże poważne plany. 

Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - wyznał w "Kulisach sławy".

Artysta na razie nie chce afiszować się ze swoją intymną relacją w mediach, ale nie wyklucza, że kiedyś się na to zdecyduje. 

Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata - czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty - nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję - powiedział. 

Piasek nie wyklucza też ślubu. 

Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad 'i' - oświadczył. 

 Andrzej Piaseczny komentuje urodzinową aferę. Nie wstydzi się słów "J***ć PiS"? [WIDEO]