Zamknij

Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka. Pochwalił się sukcesem młodzieńca

23.09.2021 11:31
Andrzej Piaseczny
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Andrzej Piaseczny od czasu do czasu udostępnia na swoim Instagramie rodzinne fotografie. Tym razem gwiazdor pokazał brata i bratanka. Pochwalił się również sukcesem młodzieńca.

Andrzej Piaseczny postanowił pochwalić się rodzinnym sukcesem. Muzyk udostępnił na Instagramie wspólne zdjęcie brata oraz bratanka. Zdradził, że jego bratanek odniósł ogromny sukces.

Zobacz też:  Andrzej Piaseczny chciałby wziąć ślub z partnerem. Zdradził, czy planuje mieć dzieci

Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka. Pochwalił się sukcesem młodzieńca

"Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój Bratanek Krzysztof Jr. złożył Ślubowanie Adwokackie. Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje" - napisał Piasek na swoim instagramowym profilu.

W 2021 roku wiele się zmieniło dla artysty. Przede wszystkim ogłosił swój coming out. Mimo że stracił posadę w "The Voice Senior", dostał nową pracę w telewizji Polsat. Piaseczny pełni funkcję jurora w "Tańcu z gwiazdami". W tym roku Piaseczny świętuje również okrągły jubileusz. Z tej okazji wydał płytę 50/50", a do współpracy zaprosił 10 swoich przyjaciół z branży muzycznej, którzy pomogli mu w napisaniu oraz wyprodukowaniu utworów. Jeden z singli szczególnie zwrócił uwagę fanów. Piosenka "Miłość" opowiada o miłości do innego mężczyzny i jak zdradził Piaseczny, jest właśnie o nim.

"Piosenka »Miłość« jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą" - powiedział muzyk na antenie Radia ZET.