Zamknij

Piaseczny przeprasza Martynę Wojciechowską za wypowiedź w TZG. "Ale się narobiło znowu"

29.09.2021 15:10
Andrzej Piaseczny i Martyna Wojciechowska
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską za swoją wypowiedź nawiązującą do rozstania podróżniczki z Przemysławem Kossakowskim. Juror "Tańca z gwiazdami" podkreślił, że lubi i szanuje Martynę. Nie odmówił sobie także komentarza na temat innego głośnego rozstania w show-biznesie. 

Andrzej Piaseczny po swoim coming oucie i głośnej sprawy z urodzinami, na których padły słowa "j***ć PiS i Konfederację" zakończył współpracę z telewizją publiczną. Jednak prędko zgarną go do siebie Polsat i obsadził w roli jurora 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Piaskowi szybko udało się zyskać sympatię widzów, głównie dzięki temu, że wszedł w rolę tzw. dobrego wujka, który zawsze pociesza uczestników dobrym słowem, gdy Iwona Pavlović czy Michał Malitowski zbyt surowo ocenią ich występ. 

Piaseczny nie stroni jednak od kontrowersji. Już w premierowym odcinku show pokusił się o prztyczek w kierunku byłego pracodawcy, mówiąc: Z przyzwyczajenia poszedłem do innego studia, ale tamta telewizja postawiła barykady, więc jestem. Szerokim echem odbiła się także jego wypowiedź nawiązująca do antypisowskigo hasła zapisywanego za pomocą ośmiu gwiazdek, a także drwiny z homofobicznej wypowiedzi ojca Andrzeja Dudy. W ostatnim odcinku dowcipny juror pokusił się o aluzję do głośnego rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Na sali zapadła niezręczna cisza, za to w mediach - poważnie zahuczało. Piasek postanowił przeprosić podróżniczkę za swoje słowa. 

Taniec z gwiazdami: Andrzej Piaseczny przeprasza Martynę Wojciechowską 

Andrzej Piaseczny najwyraźniej sam uznał, że jego komentarz w programie zabrzmiał niefortunnie, ponieważ postanowił przeprosić Martynę Wojciechowską na swoim Instastories.

Ale się narobiło znowu... - zaczął swoją przemowę. Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję. Jeśli ona sama, a nie ratlerki, w jakiś sposób poczuła się dotknięta tym, co powiedziałem - serdecznie przepraszam - powiedział, docinając znanemu serwisowi plotkarskiemu. 

W kolejnej opublikowanej relacji Piaseczny nawiązał do rozstania innej znanej pary - Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek

Przemek Kossakowski o hejcie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. "Odciąłem się od internetu"

milik
fot. Instastories:@andrzejpiaseczny_official