Zamknij

Andrzej Piaseczny w "Tańcu z gwiazdami"? Otrzymał propozycję i "nie wahał się ani chwili"

23.07.2021 08:35
Andrzej Piaseczny
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Andrzej Piaseczny pojawi się w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"? Jak podaje portal Pomponik.pl, muzyk nie zatańczy na parkiecie, jednak będzie mógł ocenić występy innych uczestników, ponieważ dołączy do składu jury.

Andrzej Piaseczny dołączy do składu jurorskiego w programie "Taniec z gwiazdami"? Dwunasta edycja tanecznego show Polsatu zbliża się wielkimi krokami. Niedawno ujawniono datę emisji pierwszego odcinka nowej serii, która swoją premierę będzie miała już w sierpniu. Poznaliśmy także wszystkich uczestników. Na parkiecie w tanecznej rywalizacji zmierzą się m.in. Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Izabela Małysz czy Radek Liszewski. Choć wśród ogłoszonych gwiazd nie brakuje znanych nazwisk, internauci narzekają na skład, który ich zdaniem jest "najgorszy ze wszystkich edycji". Czy zmiana za stołem jurorskim przywróci entuzjazm widzów?

Andrzej Piaseczny dołączy do jury w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak podaje portal Pomponik.pl, Andrzej Piaseczny ma zasiąść za stołem jury w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Wokalista, który niedawno zdecydował się na coming out, dołączy do Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego i Iwony Pavlović.

- Andrzej od lat jest wielkim fanem "Tańca z gwiazdami" i zawsze uwielbiał oglądać zmagania kolegów na parkiecie. Kiedy dostał propozycję zasiadania w jury, nie wahał się ani chwili - przekazał informator Pomponika.

Zmiany nastąpią także wśród prowadzących show. Oprócz Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza, zobaczymy także Izabelę Janachowską. Będziecie oglądać 12. edycję "Tańca z gwiazdami" na Polsacie?

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: internauci miażdżą skład nowej edycji. "Zrobiliście sobie jaja z fanów"