Zamknij

Aneta Kręglicka w bikini zachwyciła figurą. "Miss Świata się nie bywa, Miss Świata się jest" [FOTO]

21.06.2021 17:46
Aneta Kręglicka
fot. LUCYNA NENOW / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Aneta Kręglicka, polska modelka i Miss Świata 1989, pokazała zdjęcie w bikini. Internauci byli zgodni, że wiek nie ma dla niej znaczenia i 56-latka nadal zachwyca sylwetką i może podbijać światowe wybiegi. 

Aneta Kręglicka to jedna z najbardziej utytułowanych polskich modelek, doskonale znana i doceniana na całym świecie. Pochodząca ze Szczecina piękność rozpoczynała karierę od konkursów piękności, i w bardzo szybki tempie stała się światową gwiazdą. W 1989 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, następnie I wicemiss Miss International, a pod koniec roku została wybrana na Miss Świata 1989. To otworzyło jej drogę do show-biznesu, otrzymała między innymi propozycję reprezentowania Polski na Eurowizji, oraz światowego modelingu.

Kręglicka przez wiele lat współpracowała z marką Apart, pozując podczas sesji zdjęciowych na całym świecie, została także ambasadorką Apart Diamonds. Ostatecznie jednak postanowiła skupić się na innej drodze kariery, na swoim koncie ma między innymi prowadzenie agencji reklamowej, założenie fundacji promującej zdrowy tryb życia, od 2002 roku jest współwłaścicielką studia filmowego. W 2020 roku opublikowała swoje wspomnienia, jest także w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam mogliśmy zobaczyć byłą Miss Świata w skąpym bikini.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Mucha zaliczyła wpadkę. Pokazała zdjęcie w bikini, internauci żartują [FOTO]

Aneta Kręglicka w skąpym bikini. 56-letnia modelka zachwyciła figurą

Na profilu Anety Kręglickiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których modelka chwali się wypoczynkiem na malowniczej, skąpanej w słońcu greckiej wyspie Mykonos. Jednak to nie ocean i piaszczyste plaże najmocniej przykuły uwagę internautów. Na fotografiach możemy bowiem podziwiać Kręglicką w skąpym bikini, które podkreśla doskonałą sylwetkę 56-latki. Szczupła piękność imponuje wysportowaną sylwetką i, zdaniem fanów, nie tylko nie wygląda na swój wiek, ale wręcz może zawstydzać o wiele młodsze koleżanki. Pod postami pojawiły się liczne komentarze, w których padały słowa zachwytu.

- Figura lepsza niż na pamiętnym Miss World.

- Jest pani najlepszym dowodem na to, że w każdym wieku można wyglądać tak jakby się miało 25 lat

- Miss Świata się nie bywa, Miss Świata się jest - czytamy.

Trzeba przyznać, że sylwetka Kręglickiej może budzić podziw.