Zamknij

Aneta Kręglicka pokazała mamę na Instagramie. Jej rodzicielka skończyła 80 lat [FOTO]

20.10.2020 08:45
Aneta Kręglicka
fot. Press Polska/ East News

Aneta Kręglicka rzadko pokazuje swoich bliskich na Instagramie, jednak tym razem okazja była szczególna. Mama Kręglickiej skończyła 80 lat. Z tej okazji gwiazda pokazała świętowanie urodzin mamy w rodzinnym gronie. Fani zachwycają się rodzicielką Anety i jej niezwykle młodym wyglądem.

Aneta Kręglicka, choć jest bardzo aktywna na Instagramie, rzadko pokazuje swoich bliskich. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała fotorelację z urodzin 80-letniej mamy. Na zdjęciach znalazł się również mąż gwiazdy oraz 20-letni syn Aleksander. Największą furorę na Instagramie Anety zrobiła jednak jej mama, która zdaniem fanów wygląda nie na 80. a maksymalnie na 60. lat.

Wielbiciele Anety Kręglickiej żartują, że już wiadomo, po kim Aneta odziedziczyła geny i równie młody wygląd co mama.

Zobacz też : Aneta Kręglicka skrytykowana za zdjęcie na Instagramie. Jest za szczupła? [FOTO] 

Aneta Kręglicka pokazała mamę na Instagramie. Jej rodzicielka skończyła 80. lat [FOTO]

"Przepraszam ... 60-te czy 80-te, to chyba jakaś pomyłka. Ta Pani ma Max 60 lat. Samych wspaniałości",To niemożliwe, że 80!!! Chyba, 60, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Pięknej Mamy", "Już wiadomo po Kim ma Pani dobre geny! Mama wygląda co najmniej 10 lat młodziej. Wszelkiego najlepszego dla Solenizantki",  "80-te, wygląda na max 50" - zachwycają się internauci.

Trzeba przyznać, że fani mają rację, a mama Anety Kręglickiej wygląda wyjątkowo młodo. Sama Aneta Kręglicka skończyła w marcu 55 lat, jednak figury i młodego wyglądu może pozazdrościć jej niejedna trzydziestolatka. Aneta Kręglicka podkreślała w wywiadach, że nie potrafi żyć bez sportu. Była Miss Świata stawia na bieganie i treningi fitness. Gwiazda pilnuje oczywiście diety, w skład  której wchodzą m.in. owoce, warzywa, zioła oraz zdrowe tłuszcze roślinne.

RadioZet.pl