Zamknij

Aneta Kręglicka pokazała mieszkanie. Zdradziła też, jak spędza kwarantannę

Sylwia Wamej
20.03.2020 10:21
Aneta Kręglicka
fot. Tricolors/ East News

Aneta Kręglicka zgodnie z zaleceniami rządu została w domu. Była Miss Świata pokazała na swoim Instagramie, jak spędza czas kwarantanny. Zaprezentowała też fanom kawałek swojego mieszkania.

Aneta Kręglicka pokazała swoje mieszkanie. Zdradziła, jak spędza czas na kwarantannie

Aneta Kręglicka jak większość polskich gwiazd została w domu w związku z pandemią koronawirusa. Była Miss świata na instagramowym profilu zdradziła, jak spędza czas kwarantanny. Opublikowała przy tym długi wpis, w którym podkreśliła, jak ważne jest teraz przestrzeganie wszystkich zasad w związku z pandemią koronawirusa.

"Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat. Ale moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie. Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie" - apeluje Aneta Kręglicka do swoich fanów.

Wpis okraszają zdjęcia tego, jak gwiazda spędza kwarantannę. Nie brakuje też kawałka mieszkania, które jest urządzone gustownie, ale dość minimalistyczne. Wnętrze domu Kręglickiej jest jasne i przestronne. Widać, że była Miss Świata lubi styl vintage.

Koronawirus: Gwiazdy zachęcają do zostania w domu

Aneta Kręglicka jest kolejną gwiazdą, która namawia do zostania w domu. Mnóstwo osób ze środowiska filmowego i show-biznesu pokazuje, jak spędza przymusowy czas w domu, zachęcając tym samym do przestrzegania wszystkich zasad związanych z pandemią koronawirusa.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW