Zamknij

Aneta Kręglicka skrytykowana za zdjęcie na Instagramie. Jest za szczupła? [FOTO]

10.08.2020 11:11
Aneta Kręglicka
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Aneta Kręglicka kilka dni temu pokazała zdjęcie z celebracji nowego miejsca w Warszawie, restauracji Nobu. Uwagę fanów przykuła bardzo szczupła sylwetka gwiazdy. Zdaniem niektórych internautów była Miss Świata powinna przytyć kilka kilogramów. Co na to sama zainteresowana?

Aneta Kręglicka za szczupła? Fani zmartwieni najnowszym zdjęciem Miss Świata

Aneta Kręglicka może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Była Miss Świata mimo upływu lat wciąż jest bardzo szczupła. Ostatnio fani wytknęli jej, że przydałoby się jej kilka dodatkowych kilogramów. Gwiazda podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem z otwarcia nowego miejsca w Warszawie - restauracji i hotelu Nobu, stworzonego przez m.in. Roberta De Niro. W dopasowanej, krótkiej sukience 55-letnia była Miss Świata prezentuje bardzo szczupłą figurę i zgrabne nogi. Zdaniem niektórych obserwatorek Kręglicka jest zbyt smukła.

"Pani Anetko, niech nam Pani przypadkiem niedługo nie zniknie. Jest Pani przepiękną kobietą, szkoda byłoby by Pani straciła wszystkie krągłości". Gwiazda bardzo szybko odpowiedziała na komentarz zatroskanej obserwatorki ".Nie ma takiej szansy. Jem za dwóch, niektórym trudno w to uwierzyć, ale taka prawda", "kiecka świetna, nogi do mini jak najbardziej ! Ale Pani jest szczuplusieńka" - napisała inna fanka. Kręglicka również na ten komentarz szybko odpowiedziała. "Jestem, to fakt, ale naturalnie tak mam i co z tym robić. Polubić", "Nie wiem co trzeba robić, żeby mieć takie chuda uda" - dodała inna. " Bardzo panią szanuję, ale błagam, niech pani trochę przytyje"  - podkreśliła jedna z obserwatorek. Aneta Kręglicka zapewniła, że sama ze sobą czuje się świetnie."Ale dlaczego? Ja się ze sobą świetnie czuję" - wyznała.

Pod zdjęciem opublikowanym przez Anetę Kręglicką rozpętała się gorąca dyskusja na temat kanonów piękna. Niektóre panie wsparły Anetę Kręglicką, podkreślając, że niekoniecznie trzeba się intensywnie odchudzać, żeby mieć taką figurę. W końcu wystarczy czasem dobra przemiana materii. Aneta Kręglicka zdradziła, że choć nie odchudza się, to dba o formę, m.in. ćwicząc.

Aneta Kręglicka: Czym zajmuje się zawodowo była Miss Świata?

Aneta Kręglicka zdobyła tytuł Miss Świata w 1989 roku.

.Od 2002 jest współwłaścicielką studia filmowego „St. Lazare” współtwórcy m.in. filmu "Ławeczka". W 2006 gościła na gali powitalnej Miss World 2006 w Warszawia. Anecie Kręglickiej nie jest obca przygoda z programami telewizyjnymi. Brała udział w m.in. "Tańcu z gwiazdami". Aneta Kręglicka prywatnie jest żoną reżysera Macieja Żaka, z którym ma syna Aleksandra.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl