Zamknij

Aneta Kręglicka świętuje 23. rocznicę małżeństwa. Pokazała zdjęcie z ukochanym [FOTO]

20.09.2021 10:41
Aneta Kręglicka
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Aneta Kręglicka stroni od pokazywania swojego życia prywatnego na Instagramie. Była Miss Świata ostatnio zrobiła wyjątek i pokazała fotografię z mężem - Maciejem Żakiem, z którym świętuje 23. rocznicę ślubu.

Aneta Kręglicka i Maciej Żak tworzą zgrane małżeństwo już od 23. lat. Para doczekała się 21-letniego syna Aleksandra. Modelka rzadko pokazuje męża na instagramowym profilu, jednak tym razem zrobiła wyjątek. A powodem była 23. rocznica ślubu.

Zobacz też:  Aneta Kręglicka odpowiedziała na krytykę dotyczącą jej wyglądu. "Miejcie więcej wiary w ludzi"

Aneta Kręglicka świętuje 23. rocznicę małżeństwa. Pokazała zdjęcie z ukochanym [FOTO]

"Letni wieczór z przyjaciółmi. Świętujemy rocznice. Hania i Mariusz swoją 3, a my już… 23. Wiem, rzadki widok na moim IG, ale o wszystkim, co bardzo prywatne zwykle mówię szeptem" - napisała Aneta Kręglicka.

Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji od fanów. "Pamiętam ten Pani ślub z telewizji. Wyglądała Pani obłędnie w tej sukni. Wszystkiego Naj... Wam życzę", "gratulacje! niech żar i uczucie do diamentowych trwa!", "kolejnych pięknych lat razem" - pisali zachwyceni fani.

Warto podkreślić, że Aneta Kręglicka i Maciej Żak poznali się w 1994 roku. Ona była wtedy znaną modelką, a Maciej Żak twórcą teledysków oraz reklam. Para poznała się podczas realizowania jednego z projektów.

"Wiedziałam, że to superfacet, ale funkcjonowaliśmy jako przyjaciele. Ujął mnie poczuciem humoru. Trochę się obawiałam, że zawali robotę, bo tych dowcipów bywało dużo. Ale potem zobaczyłam, jak pracuje. Każde z nas było w tym czasie w innym związku, ale nie rozbiliśmy ich dla siebie. Po prostu się pokończyły" - mówiła w jednym z wywiadów Aneta Kręglicka.

Aneta Kręglicka i  Maciej Żak
fot. Instagram.com/ Aneta Kręglicka