Zamknij

Aneta Zając cała w siniakach. Co się stało?

Sylwia Wamej
14.01.2020 11:57
Aneta Zając
fot. Tricolors/ East News

Aneta Zając aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Ostatnio opublikowała niepokojące zdjęcie, na którym jest cała posiniaczona. Co się stało?

Aneta Zając cała w siniakach. Co się stało?

Aneta Zając na instagramowym profilu umiejętnie miksuje zdjęcia prywatne i zawodowe. Tym razem opublikowała fotografię, na której pokazała siniaki. Jak się okazuje, posiniaczona buzia jest efektem serialowej metamorfozy. "I znowu mały dramacik będzie w "Pierwsza miłość" - napisała aktorka.

Nie wszyscy fani  przeczytali opis do zdjęcia. Niektórzy dopytywali się, czy posiniaczona buzia jest efektem charakteryzacji, czy rzeczywiście coś się stało. Fani zwrócili też uwagę na to, że aktorka sporo schudła. "Jak schudłaś, wyglądasz zdecydowanie na młodszą" - podkreślają wielbiciele Anety Zając. Najwierniejsi fani stwierdzili też, że nawet w siniakach Aneta Zając dobrze wygląda.

Aneta Zając. Od kiedy gra w serialu "Pierwsza miłość"?

Aneta Zając z serialem "Pierwsza miłość" związana jest już bardzo długo, bo od 2004 roku. Oprócz licznych ról serialowych Aneta Zając ma również na swoim koncie udział w takich programach, jak m.in. "Jak oni śpiewają oraz "Taniec z gwiazdami", w którym zwyciężyła, tańcząc w parze ze Stefano Terrazzino. Prywatnie Aneta Zając jest mamą dwóch synów. Bliźniacy są owocem miłości ze związku z Mikołajem Krawczykiem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia polskich gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW