Zamknij

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znów w sądzie

Redakcja
19.10.2018 12:28
Zając i Krawczyk
fot. TRICOLORS/East News/fot/2 ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Kiedy blisko siedem lat temu Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstawali się, trudno było przypuszczać, że tak długo będą spotykać się w sądzie. Aktor, który błyskawicznie związał się z Agnieszką Włodarczyk, z którą przez pewien czas tworzył „ciało astralne”, niezbyt chętnie garnął się do opieki nad bliźniakami Robertem i Michałem. Zając udała się do sądu, by domagać się ustanowienia alimentów. I tak też się stało. Były partner alimenty płacił, ale z czasem doszedł do wniosku, że ich wysokość jest nieadekwatna do potrzeb.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znów w sądzie

Jak widać, sprawa ma swój dalszy ciąg, bo właśnie Zając i Krawczyk znów spotkali się w sądzie, gdzie aktor walczył o obniżenie niesłusznie zawyżonych jego zdaniem alimentów. Robili wszystko, by na siebie nie natrafić, jednak w takiej sytuacji to bardzo trudne. Kiedy na siebie wpadli przy drzwiach na salę rozpraw, obydwoje wydawali się zażenowani.

Walka o alimenty

Przypomnijmy, że w 2017 roku Krawczyk przestał płacić alimenty, więc Zając udała się do komornika. Ten na początku 2018 roku zajął konto aktora. Jak informował wtedy „Fakt”, Krawczyk na komornika znalazł sposób. „Wyczyścił konto i zatrudnił się w spółce kierowanej przez Sylwię. Teraz wszystkie pieniądze od pracodawców trafiają na konto jej firmy. A do niego komornik zgodnie z prawem nie ma dostępu” – donosił nieznany informator gazety.

Nie wiadomo, jaki będzie rezultat tej batalii.

RadioZET.pl/SA