Zamknij

Aneta Zając kusi zgrabnymi nogami na Instagramie. "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Sylwia Wamej
18.02.2020 15:35
Aneta Zając
fot. Artur Zwadzki/Reporter/East News

Aneta Zając tym razem pochwaliła się swoimi wdziękami na Instagramie. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała szczupłe i zgrabne nogi. Fani pod postem nie szczędzą komplementów.

Aneta Zając kusi zgrabnymi nogami na Instagramie

Aneta Zając aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Tym razem pochwaliła się swoimi wdziękami. Aktorka "Pierwszej miłości" opublikowała zdjęcie w zmysłowej halce, prezentując szczupłe i zgrabne nogi. Fani zareagowali na tę fotografię niezwykle entuzjastycznie. "Ale nóżka", "ogień", "najpiękniejsza kobieta na świecie", "też bym chciała taką nogę" - piszą fani.

Aneta Zając przeszła metamorfozę i sporo schudła

Aneta Zając w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę i sporo schudła. Jak donosił magazyn "Party" gwiazda "Pierwszej miłości" schudła w ostatnim czasie 10 kilogramów.

"Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę” – czytamy w magazynie "Party". Oprócz ciężkich treningów na siłowni, Aneta Zając ograniczyła m.in. cukier, produkty pszenne i mięso. Aktorka postawiła na dużą ilość warzyw i owoców.

Aneta Zając dała się poznać szerszej publiczności, grając w serialu "Pierwsza miłość". Na swoim koncie ma również role w serialach takich jak m.in. "Pensjonat pod różą" oraz "Świat według Kiepskich".

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW