Zamknij

Aneta Zając niewiarygodnie schudła. Fani zachwyceni jej nową sylwetką

Judyta Wanicka
25.11.2019 18:45
Aneta Zając
fot. VIPHOTO/East News

Aneta Zając znana z roli Marysi w serialu "Pierwsza Miłość" sporo schudła. Aktorka najwyraźniej uporała się z chorobą tarczycy, bo jej waga pikuje w niesamowitym tempie. Aneta Zając pochwaliła się wyraźnie szczuplejszą sylwetką na Instagramie. 

Aneta Zając od lat znana jest z roli Marysi Domańskiej w serialu "Pierwsza miłość" emitowanym w Polsacie. W 2014 roku aktorka wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym wywalczyła Kryształową Kulę w parze ze Stefano Terrazzino. Mówiło się wtedy, że gwiazda odżyła po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, który zostawił ją z dwójką synów i związał się z Agnieszką Włodarczyk. Gdy po latach aktorce wreszcie udało się uporać z traumatycznymi przeżyciami, dopadły ja problemy zdrowotne. Aneta Zając długo zmagała się z chorą tarczycą. Niestety nie pozostało to bez wpływ na jej wagę. Od pewnego czasu widać jednak pozytywne zmiany w jej sylwetce. Gwiazda "Pierwszej miłości" właśnie pochwaliła się nadzwyczaj szczupłym ciałem. 

Aneta Zając sporo schudła. Pokazała zdjęcia po metamorfozie

Aneta Zając najgorsze chwile ma już za sobą. Aktorce udało się niedawno uporządkować prawnie kwestie związane z opieką nad dziećmi. Sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi Krawczykowi oraz nie zgodził się na obniżenie alimentów na dwóch synów. Poza tym gwiazda uporała się z chorą tarczycą oraz dodatkowymi kilogramami, których nabawiła się przez schorzenie. Gwiazda "Pierwszej miłości" wyraźnie promienieje. Odkąd schudła chętniej pokazuje zdjęcia sylwetki na Instagramie. Jedno z jej ostatnich zdjęć wprawiło fanów w osłupienie. Tak szczupło i ponętnie Aneta Zając już dawno nie wyglądała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów. Zmiana szok!, Bosko, Obłędnie - przewija się w komentarzach. Niektórym widzom "Pierwszej miłości" nie mieści się w głowie, że gwiazda tak szybko schudła od ostatniego sezonu telenoweli. 

Oglądalnym serial i byłaś nieco przy kości a tu wchodzę i WOOOW, aż oczy przecieram czy to faktycznie Ty. Przepiękna przemiana! Gratuluję! 

Nie kumam, w serialu gruba, tu szczupła? Stare foto? Czy Photoshop? - zapytała jedna z fanek.

Serial był kręcony o wiele wcześniej - wyjaśniło się. 

RadioZET.pl/jw