Zamknij

Aneta Zając pobita? Szokujące zdjęcia aktorki

Redakcja
20.08.2018 16:11
Aneta Zając
fot. Instagram

Aneta Zając zaskoczyła fanów nietypowym zdjęciem. Pokazała na Instagramie zdjęcie z twarzą we krwi. Co się stało?

Aneta Zając zszokowała swoich fanów. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, które niektórych bardzo poruszyło. Aktorka wygląda na pobitą. Z rozbitego łuku brwiowego i nosa leci jej krew, a ona... się śmieje. Oczywiście był to taki żart ze strony Zając. Gwiazda wykorzystuje ostatnie dni przed powrotem jej serialu „Pierwsza miłość”, by rozbudzić ciekawość fanów. Postanowiła więc pokazać zdjęcie z planu, jeszcze z charakteryzacją. Fani zaczynają zastanawiać się, co tak naprawdę się w powakacyjnych odcinkach wydarzy.

Niektórzy pytają, czy to aby na pewno zdjęcia z „Pierwszej miłości”. Inni dodają, że zapowiada się naprawdę gorący sezon. „Aneta co Ci zrobili w tym sezonie nowym” – komentuje ktoś. „Ale super charakteryzacja, można się wystraszyć”. Internauci doceniają oczywiście umiejętności charakteryzatora, choć raczej nikt z nich nie dał się nabrać, bo ta mina przecież tu kompletnie nie pasuje.

„Pierwsza miłość” po wakacjach 2018: kiedy premiera?

Przypomnijmy, że „Pierwsza miłość” wraca na antenę już za niespełna dwa tygodnie – dokładnie 3 września 2018, o godzinie 18.00 w telewizji Polsat.

RadioZET.pl/SA