Zamknij

Aneta Zając pokazała nowe zdjęcie synów. Wbiła też szpilę byłemu partnerowi

15.09.2020 11:21
Aneta Zając
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Aneta Zając chętnie pokazuje swoich synów na Instagramie. Gwiazda "Pierwszej miłości" w przeciwieństwie do ich taty - Mikołaja Krawczyka nie pokazuje twarzy chłopców. Ostatnio aktorka zapytana została przez jednego z fanów, dlaczego nie pokazuje wizerunku synów. Co na to sama zainteresowana?

Aneta Zając jest mamą dwóch synów bliźniaków - Roberta i Michała ze związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka na instagramowym profilu co prawda pokazuje chłopców, jednak w taki sposób, żeby nie było widać ich twarzy. Po najnowszym zdjęciem chłopców jeden z fanów zapytał, dlaczego Aneta wciąż nie pokazuje twarzy synów, mimo że jakiś czas temu ich wizerunek upublicznił ich tato.

Aneta Zając pokazała najnowsze zdjęcie synów i wbiła szpilę Mikołajowi Krawczykowi

Gwiazda "Pierwszej miłości" odpowiadając na to pytanie, dyskretnie wbiła szpilę byłemu partnerowi. "Ja szanuję ich zdanie i ich prawo do prywatności" - odpowiedziała Aneta Zając. Mimo że Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się wiele lat temu, można odnieść wrażenie, że ich relacje wciąż są napięte. Co prawda aktorka nie skomentowała upublicznienia wizerunku chłopców przez ich ojca, jednak można wywnioskować, że nie była zadowolona z jego zachowania.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się na planie serialu "Pierwsza miłość". Byli razem przez siedem lat i doczekali się dwójki synów. Aktor zostawił ukochaną dla Agnieszki Włodarczyk. Ich związek również nie przetrwał próby czasu. Obecnie gwiazdor związany jest z Sylwią Juszczak, z którą w 2019 roku wziął ślub kościelny. Para doczekała się córeczki Konstancji. Sylwia Juszczak jest również mamą dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa: Vincenta i Nataniela.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl