Zamknij

Aneta Zając pokazała spory dekolt. Odważne zdjęcie gwiazdy "Pierwszej miłości"

Sylwia Wamej
16.01.2020 16:46
Aneta Zając
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Aneta Zając zaskoczyła swoich fanów i na Instagramie opublikowała odważne zdjęcie, na którym pokazała duży dekolt. Co na to jej wielbiciele?

Aneta Zając pokazała spory dekolt. Odważne zdjęcie gwiazdy "Pierwszej miłości"

Aneta Zając nie należy do grona gwiazd, która publikuję odważne i roznegliżowane zdjęcia. Tym bardziej, zaskoczyła swoich fanów, prezentując zmysłową fotografię, na której pokazała niemal dekolt do pępka. Zdjęcie pochodzi z czasów, gdy Aneta nosiła krótkie włosy. Fotografia wywołała furorę wśród fanów gwiazdy "M jak miłość". "Fiu, fiu" - skomentowała Kasia Cichopek. "Cudwna", "piękna" - piszą wielbiciele pięknej aktorki.

Aneta Zając to aktorka, której popularność dała rola w serialu "Pierwsza miłość". W roli Marysi Aneta sprawdza się już kilkanaście lat. "Do castingu do roli Marysi podeszłam bez większych oczekiwań. Telefon potem długo nie dzwonił, więc zdążyłam już o tym zapomnieć, aż tu nagle okazało się, że mam zagrać Marysię. Fajna przygoda życiowa, która trwa już ponad piętnaście lat i trzy tysiące odcinków" - mówiła Aneta Zając w wywiadzie Fakt.pl

Aneta Zając przeszła ogromną metamorfozę

Wielbiciele Anety Zając są też pod wrażeniem jej spektakularnej metamorfozy. Aktorka sporo schudła w ostatnim czasie. "To był impuls i chęć spróbowania swojego charakteru. Postawiłam na zdrową żywność i regularne posiłki. Bardzo szybko zauważyłam efekty, więc to dało mi dodatkowego kopa do działania" - mówiła gwiazda w tym samym wywiadzie. Aneta Zając prywatnie jest mamą dwóch synów, ze związku z Mikołajem Krawczykiem.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW