Zamknij

Aneta Zając przeszła metamorfozę. Schudła i ma nową fryzurę

Judyta Wanicka
25.10.2019 17:29
Aneta Zając
fot. Instagram:@aneta_zajac_official

Aneta Zając znana z roli Marysi w serialu "Pierwsza Miłość" pokonała nadwagę. W dodatku zafundowała sobie efektowną zmianę fryzury. Choć prawdopodobnie jest to tylko stylizacja do roli, fanom drapieżny look gwiazdy bardzo się podoba.

Aneta Zając zdobyła popularność dzięki roli Marysi Domańskiej w serialu "Pierwsza miłość" emitowanym w Polsacie. W 2014 roku aktorka wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym brawurowo zdobyła Kryształową Kulę w parze ze Stefano Terrazzino. Mówiło się wtedy, że gwiazda odżyła po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, który opuścił aktorkę dwójką synów i  związał się z Agnieszką Włodarczyk. Po latach aktorce udało się uporać z traumatycznymi przeżyciami. Pozytywne zmiany w życiu aktorki widać przede wszystkim w jej wyglądzie. Gwiazda wyraźnie promienieje, a ostatnio przeszła nawet drapieżną metamorfozę.

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę

Aneta Zając przyzwyczaiła fanów do stonowanych kreacji i minimalistycznego makijażu. Tymczasem gwiazda "Pierwszej miłości" zafundowała sobie spektakularną zmianę. Aktorka pozuje do zdjęcia z Joanną Majstrak w przedłożonych włosach i eleganckim makijażu. Trudno nie zauważyć także korzystnych zmian w sylwetce.

Zdjęcie sugeruje, że metamorfoza jest związana z rolą w serialu, ale fani proszą, by gwiazda nie rezygnowała z dłuższych włosów.

Pięknie w długich! Jak w pierwszych odcinkach pierwszej miłości, której już nie oglądam, ale tak panią zapamiętałam.

Ale Anetka schudła! Pięknie!

Oglądałam dzisiejszy odcinek i patrzę na te zdjęcie i co widzę, meeega szczupła sylwetka! Nie wiem co pani robi, ale ja też chcę. Super zmiana! - komplementują fanki.

Widocznie aktorce udało się uporać z chorobą tarczycy, przez które przytyła aż 10 kilogramów.

RadioZET.pl/jw