Zamknij

Aneta Zając: spektakularna metamorfoza. Co za kolor!

Redakcja
27.06.2018 12:46
Aneta Zając
fot. Instagram

Aneta Zając od wielu lat wciela się w rolę sympatycznej Marysi z serialu „Pierwsza miłość”. Fani przyzwyczaili się do jej blond włosów, tymczasem ona pokazała, jak diametralnie zmienił się jej wygląd.

Wiele lat temu Michał Wiśniewski odkrył, że czerwień to zdecydowanie jego kolor. Teraz na podobne szaleństwo zdecydowała się aktorka Aneta Zając. Gwiazda, która przez wiele lat była wierna jasnym odcieniom blondu, postanowiła diametralnie odmienić swój wygląd. Na jej Instagramie pojawiło się wykonane z fryzjerskim mistrzem zdjęcie, na którym gwiazda ma wprost czerwone włosy.

Czy rzeczywiście Zając zdecydowała się na tak drastyczny krok? Szybko okazało się, że nie. Dowcip aktorki wyszedł na jaw, bo fryzjer na swoim profilu podzielił się dokładnie tym samym zdjęciem – z tym że u niego Anetę widzimy w jej starym, pięknym odcieniu blondu.

Trudno powiedzieć, czemu służyć miało to instagramowe „szaleństwo” Anety Zając. Być może jest to jej sposób na znudzenie swoim kolorem, który nosi już od wielu lat – prawdopodobnie z powodu zobowiązań wynikających z jej roli w serialu „Pierwsza miłość”. Przypomnijmy, że podobnie jest z Katarzyną Cichopek, która nie może zbyt drastycznie zmieniać swojego wizerunku, by nie szkodzić granej przez niej postaci Kingi Zduńskiej.

RadioZET.pl/SA