Zamknij

Aneta Zając topless. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała gorące zdjęcie [FOTO]

30.07.2020 15:54
Aneta Zając
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Aneta Zając rozgrzała swoich fanów do czerwoności, publikując gorącą fotografię. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała się topless. Wakacyjne zdjęcie wywołało furorę wśród fanów.

Aneta Zając topless. Gwiazda pokazała gorące zdjęcie

Aneta Zając korzysta z pięknej i wakacyjnej pogody. Gwiazda  "Pierwszej miłości" zaprezentowała fanom gorące zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. Fotografia jest jednak subtelna, wysmakowana i nie odkrywa za wiele. Docenili to fani pięknej aktorki, którzy obsypali ją w komentarzach komplementami. "Śliczne zdjęcie", "przepiękne ujęcie", "pani lato" - pisali wielbiciele gwiazdy.

Aneta Zając coraz chętniej publikuje swoje fotografie w sieci. Jakiś czas temu gwiazda "Pierwszej miłości" sporo schudła. To zasługa nowej diety, ułożonej przez dietetyka. Dodatkowo aktorka zmaga się z chorobą Hashimoto, więc nie było łatwo jej zrzucić zbędne kilogramy. Gwiazda odstawiła mięso, cukier i makaron pszenny, zastępując posiłkami bogatymi w warzywa i owoce.

Aneta Zając prywatnie: Mama, która łączy macierzyństwo i obowiązki zawodowe

Aneta Zając prywatnie jest mamą dwóch synów ze związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka bardzo chroni swoje życie prywatne i raczej nie mówi o nowych miłościach. Gwiazda z powodzeniem łączy zawodowe obowiązki z wychowaniem 9-letnich synów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl