Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aneta Zając zmieniła kolor włosów. Radykalna metamorfoza?

09.10.2018 12:33

Aneta Zając przyzwyczaiła swoich fanów do blond włosów. W tym kolorze chodzi już od lat. Czyżby zapragnęła odmiany? Pochwaliła się całkiem innym odcieniem. Taka radykalna zmiana wyszła jej na korzyść?

Aneta Zając fot. Instagram

Już od wielu lat aktorka „Pierwszej miłości”, Aneta Zając, nosi blond. Wszyscy widzowie serialu i jej fani przywykli do tego odcienia i chyba trudno im było wyobrazić sobie gwiazdę w innej odsłonie. Tymczasem ona całkiem znienacka zaprezentowała się w innym kolorze, diametralnie różnym od poprzedniego. Na pierwszy rzut oka trudno ocenić dokładnie, co to za odcień. Wygląda jak ciemny blond lub brąz.

Aneta Zając nie jest już blondynką?

Co na to fani? Oczywiście od razu zauważyli zmianę i zgodnie przyznają, że to dobra zmiana.

„Czyżby nowy kolor włosów? Meegaaaa.Ładnemu we wszystkim ładnie”, „Szczerze na prawdę ładnie w tym brązie, teraz oczy niebieskie wydają się wyraźniejsze”, „Do twarzy ci w tym kolorze”. Ktoś stwierdził jednak, że to nadal blond, tylko po prostu nieco inaczej wygląda w tym świetle. I może jest w tym prawda, bo czy twórcy „Pierwszej miłości” tak łatwo przystaliby na rezygnację z blondwłosej, uroczej Marysi? Przekonamy się niebawem.

RadioZET.pl/SA

Oceń