Zamknij

Gwiazda "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

Patrycja Chudolińska
17.04.2020 14:49
Aneta Rolnik szuka żony
fot. Screen: Rolnik szuka żony

Aneta Fojcik spodziewa się dziecka. Uczestniczka programu TVP1 "Rolnik szuka żony" opowiedziała o ciąży i ujawniła płeć maluszka.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najbardziej popularnych programów emitowanych na TVP1. Show podbiło serca widzów oraz rozkochało w sobie kilka par uczestników. Na ślubnym kobiercu stanęli między innymi Robert i Agnieszka z 2. edycji, Dawid i Kasia z 3. edycji, Mikołaj i Marta z 4. edycji oraz Aneta i Mateusz z 5. edycji. Nie wszystkim jednak udało się znaleźć w programie upragnioną miłość. Aneta Fojcik w "Rolniku..." zabiegała o względy Marka, jednak ich relacja nie zakończyła się ślubem. Kobieta znalazła miłość dopiero po opuszczeniu show, a w listopadzie 2019 roku połączyła się z ukochanym Mateuszem węzłem małżeńskim.

Aneta Fojcik z "Rolnik szuka żony" zostanie mamą

Aneta i jej mąż Mateusz udzielili wywiadu "Dziennikowi Zachodniemu". Okazuje się, że para już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszły tata opiekuje się ukochaną i dba o to, by niczego jej nie brakowało.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

- Mąż postanowił, że będzie się mną opiekował i od dwóch tygodni jest już ze mną w domu. Ja sama jestem na L4, koleżanki z pracy z SP 9 w Rybniku i pani dyrektor czasem dzwonią, by zapytać, jak się czuję. Wózek kupiliśmy wcześniej, a z ubrankami nie ma problemu, bo siostra ma sklep z ubrankami dla dzieci - wyznała Aneta.

Przyszli rodzice postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, jakiej płci będzie ich pierwsze dziecko. Okazuje się, że spodziewają się chłopca.

- Ale mąż powtarzał - co będzie, to będzie, najważniejsze, by było zdrowe. Jakby była córeczka, to też byłaby "córeczka tatusia". U nas same dziołchy, synka jeszcze nie było - powiedziała z radością była uczestniczka "Rolnik szuka żony".

Gratulujemy!

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh