Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się pierwszy raz od dwóch lat. To było bardzo ważne spotkanie

04.02.2019 16:30

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku. Ta informacja była szokiem dla wszystkich, bo para uchodziła za idealną. Byli zakochani spotkali się po długiej przerwie, aby omówić ważne kwestie biznesowe oraz po to, aby sfinalizować wreszcie kwestię podziału opieki nad dziećmi.

Angelina Jolie i Brad Pitt spotkali się po dwóch latach fot. Instagram.com/angelinajolieofficial

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się pierwszy raz po dwóch latach

Małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta wyglądało na idealne. Jednak, gdy we wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, wiadomo już było, że w ich związku nie jest dobrze. Jolie publicznie oskarżała Brada o nadużywanie alkoholu, a także znęcanie się psychiczne i fizyczne nad dziećmi. O ile hollywodzki aktor przyznał się do nałogu, oskarżenia o przemoc były dla sądu rodzinnego bezpodstawne.

Angelina Jolie i Brad Pitt: to było emocjonalne spotkanie

Byli zakochani Angelina Jolie i Brad Pitt nie mają co prawda rozwodu, jednak w amerykańskich mediach coraz częściej mówi się o tym, że ich relacje ocieplają się.  Od 2016 roku kontaktowali się tylko i wyłącznie za pośrednictwem prawników, lecz kilka dni temu postanowili spotkać się twarzą w twarz. Spotkanie w Beverly Hills miało dotyczyć sfinalizowania opieki nad dziećmi, ale również ich wspólnego biznesu. Angelina i Brad kupili winnicę we Francji. Mimo że nie są już razem, zdecydowali się kontynuować prowadzenie wspólnego projektu - w marcu tego roku na rynku pojawi się nowe wino o nazwie "Studio".

Podobno spotkanie było dla nich bardzo emocjonalne, a przebywanie w jednym pokoju z Bradem okazało się bolesne dla Angeliny. Mimo wszystko udało im się wyjaśnić kilka ważnych kwestii. Brad Pitt bardzo przeżył ograniczenie kontaktów z dziećmi, które pozostają pod opieką Jolie. Gwiazdor spotyka się z nimi sporadycznie.

Radio ZET.pl/ Plotek.pl/ pudelek.pl/ SW

Oceń