Zamknij

Angelina Jolie i Brad Pitt wezmą rozwód w 2018 roku

Redakcja
03.04.2018 09:19
Jolie i Pitt
fot. Radio ZET

Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia i ustalili warunki rozwodu — poinformował dziennik „The Sun”. Ma dojść do niego w pierwszej połowie 2018 roku.

Angelina Jolie i Brad Pitt wezmą rozwód w 2018 roku

Jak informuje brytyjski tabloid, zdecydowali się dojść do porozumienia ze względu na dzieci, a formalne przeprowadzenie rozwodu jest teraz kwestią tygodni.

— To wielka zmiana od punktu, w którym się rozstali, zwłaszcza w kontekście oskarżeń Angeliny w stronę Brada, ale teraz żyją w dobrych stosunkach. Obydwoje stwierdzili, że dla dobra dzieci istotne jest, by traktowali się z szacunkiem — poinformował „The Sun”.

Zobacz także

Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskiego dziennika, gwiazdorska para zgodziła się na jak najbardziej sprawiedliwą i wspólną opiekę nad dziećmi.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli razem od 12 lat i byli uważani za jedną z najlepszych par Hollywood. Aktorzy ogłosili separację w drugiej połowie 2016 roku. Najpierw Jolie wnosiła o wyłączność w opiece nad dziećmi. Bezpośrednim bodźcem do wniesienia wniosku o rozwód miała być zaś kłótnia, podczas której aktor publicznie uderzył ich syna Maddoksa. Jolie oskarżyła także Pitta o nadużywanie alkoholu.

RadioZET.pl/SI