Zamknij

Angelina Jolie i Colin Farrell przyłapani na wspólnym obiedzie. Ponoć spotykają się ze sobą od dwóch miesięcy

Sylwia Wamej
11.04.2019 13:52
Angelina Jolie
fot. Splash News/ East News

Angelina Jolie i Colin Farrell przed laty poznali się na planie filmu „Alexander”, na którym od razu między nimi zaiskrzyło. Jak donoszą zagraniczne media, Angelina i Colin postanowili odnowić ze sobą kontakt. Niedawno aktorów przyłapano na wspólnym lunchu w Los Angeles. Nie ustają plotki o ich romansie.

Angelina Jolie i Colin Farrell przyłapani na wspólnym obiedzie

Angelina Jolie i Colin Farrell ponownie spotkali się po latach i znów iskrzy między nimi tak jak kiedyś. Według zagranicznych mediów ich romans trwa już ponad dwa miesiące. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnym obiedzie, choć mówi się, że było to spotkanie zawodowe. Obydwoje mieli omawiać „projekty filmowe”.

Angelina jest zafascynowana Colinem Farrellem

Angelina zawsze była nim zafascynowana i rozpatrywała go w kategoriach »tego, który jej się wyślizgnął«. Teraz nic nie stoi jej na przeszkodzie, a przywykła do tego, że zawsze dostaje to, czego chce” – twierdzi źródło Radar Online.

Warto podkreślić, że choć życie uczuciowe Farrella było do tej pory bardzo burzliwe, obecnie jest wolny. Podobnie jak Angelina Jolie. Aktorka w 2016 roku rozstała się z Bradem Pittem. Kilka miesięcy temu para wzięła rozwód.

Zagłosuj

Śledzisz zagraniczny show-biznes?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW