Zamknij

Angelina Jolie i Elon Musk są parą? Za oceanem huczy od plotek

Redakcja
04.10.2017 16:56
Angelina Jolie Elon Musk
fot. ons.pl

Czy Angelina Jolie i Elon Musk są parą? W zagranicznych mediach huczy od pogłosek, że aktorka i miliarder od pewnego czasu ze sobą romansują.

Od informacji o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta minął już rok. Przez ten czas wielokrotnie docierały do nas informacje o tym, że obydwoje zdążyło już znaleźć ukojenie u boku nowych partnerów. Takich przelotnych romansów i znajomości zarówno Jolie jak i Pitt podobno mieli już wiele. Co ciekawe, pojawiały się nawet pogłoski o tym, że relacje pomiędzy nimi są coraz lepsze, obydwoje się wciąż kochają i jest możliwe, że zdecydują się na ponowny związek, wolny od dawnych problemów.

Teraz jednak media obiegły pogłoski, że Jolie znalazła sobie innego partnera i od dłuższego czasu romansuje z... miliarderem Elonem Muskiem. Podobno łączy ich bardzo wiele - m.in. stosunek do pomocy humanitarnej. Musk znany jest na całym świecie jako hojny człowiek, filantrop i osoba angażująca się w działania proekologiczne. Wszystkie te kwestie są dla Jolie szalenie ważne. Jak poinformował "Hollywood Life", Angie jest gotowa na nowy związek i nie ma zamiaru czekać zbyt długo. Od kiedy poznała Elona stara się zarzucić na niego swoje sidła.

Elon Musk, który niedawno zakończył krótki romans z aktorką i modelką Amber Heard, wcześniej był też żonaty z aktorką Talulah Riley. Czyżby to słabość do pięknych gwiazd? Być może zatem w pogłoskach o romansie z Jolie jest sporo prawdy. Plotkarskie serwisy poinformowały, że miliarder i była żona Brada Pitta byli widziani razem podczas wspólnego weekendu w jednym z luksusowych hoteli.

Ile jest w tym prawdy? Z pewnością wkrótce dowiemy się więcej.

RadioZEt.pl/SA