Zamknij

Angelina Jolie i The Weeknd spotykają się. Przyłapano ich na randce

27.09.2021 17:32
Jolie i The Weeknd
fot. Invision/Invision/East News/

Angelina Jolie i The Weeknd spotykają się? Zdjęcia, na których hollywoodzka aktorka i Abel Tesfaye cieszą się swoim towarzystwem, rozgrzały zagraniczne media i fanów.

Angelina Jolie od czasu rozstania z Bradem Pittem nie stworzyła żadnego dłuższego związku. Aktorka co pewien czas była widywana z różnymi mężczyznami. Miała spotykać się m.in. z Collinem Farrelem i byłym mężem Johnnym Lee Millerem, a niektóre tabloidy wiązały ją nawet z Elonem Muskiem. Zdecydowanie jednak najczęściej w mediach pojawiają się doniesienia o tym, że Jolie spotyka się z kanadyjskim wokalistą i autorem tekstów Ablem Tesfay'em, znanym pod pseudonimem The Weeknd. Pierwszy raz spotkać się mieli na jednym z koncertów gwiazdora, jeszcze w lipcu tego roku. Teraz znów tych dwoje zostało przyłapanych na romantycznej randce w jednej z drogich restauracji.

Zobacz także: Przemek Kossakowski o hejcie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. "Odciąłem się od internetu"

Angelina Jolie i The Weeknd na kolejnej romantycznej randce

Najnowsze zdjęcia paparazii na pewno nie uciszą plotek o tym, że Jolie i The Weeknd spotykają się. Jak donosi "Daily Mail", 46-letnia aktorka i 31-letni piosenkarz wybrali się w sobotni wieczór do jednej z luksusowych restauracji w Santa Monica. Zgodnie z doniesieniami gazety, spędzili tam dwie godziny, a potem udali się do rezydencji muzyka. Jak podkreśla brytyjski tabloid, obydwoje początkowo próbowali ukryć swoje spotkanie. Każde z nich przybyło do lokalu osobno, ale opuścili go już nie kryjąc łączących ich relacji.

Zdjęcia, które zostały wykonane tego wieczoru, obiegły już media na całym świecie. Czy Jolie i The Weeknd naprawdę są parą?