Zamknij

Angelina Jolie wróciła do byłego męża? "Moglibyśmy się ponownie pobrać"

28.06.2021 16:22
Angelina Jolie
fot. Harper’s Bazaar UK/Ferrari Press/East News

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller znów się spotykają? Choć aktorka rozwiodła się z pierwszym mężem po zaledwie trzech latach, obecnie ma spędzać z nim coraz więcej czasu. W wywiadach wypowiadała się o aktorze w samych superlatywach, wspomniała nawet o ponownym ślubie.

Angelina Jolie to jedna z największych gwiazd Hollywood, aktorka utalentowana, charakterystyczna i uznawana za jedną z najpiękniejszych gwiazd amerykańskiego kina. Na swoim koncie ma wiele doskonale przyjętych ról, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Przerwanej lekcji muzyki", za rolę w której otrzymała statuetkę Oscara, "Oszukanej" czy lżejszych, ale kasowych seriach "Tomb Raider" i "Czarownica". Angelina doskonale poradziła sobie jako producentka i reżyserka, a życie zawodowe dzieli z ogromnym zaangażowaniem w działalność społeczną, jest aktywistką, której na sercu leży pomoc potrzebującym, ambasadorką dobrej woli UNHCR oraz członkinią Rady Stosunków Międzynarodowych.

Niemal tak głośno, jak o zawodowych sukcesach Jolie, mówi się w mediach o jej związkach. Aktorka w 1996 roku poślubiła aktora Jonny’ego Lee Millera, którego poznała na planie "Hakera", ale ich małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata. Kolejny ślub wzięła z Billym Bobem Thorntonem, a w 2014 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Bradem Pittem.  Byli jedną z najbardziej medialnych par światowego show-biznesu, jednak ten związek Angeliny także nie przetrwał próby czasu. Czyżby gwiazda po raz kolejny chciała spróbować szczęścia u boku pierwszego męża? Najnowsze doniesienia mediów wyraźnie na to wskazują.

ZOBACZ TAKŻE:  Angelina Jolie odsłoniła nowy tatuaż. Ma ważne znaczenie [FOTO]

Angelina Jolie spotyka się z Jonny’ego Lee Millerem. Wróci do pierwszego męża?

Angelina Jolie świętowała 46. urodziny z sześciorgiem ukochanych dzieci. Podczas wycieczki na Manhattan i wspólnych zakupów, miał towarzyszyć jej pierwszy mąż. Miało to nie być pierwsze spotkanie z Jonnym, wcześniej aktorkę zauważono wchodzącą z butelką wina do budynku, gdzie Lee Miller mieszka. Po kilku dniach gwiazda pojawiła się ponownie.

Pikanterii dodaje fakt, że Jolie bardzo pozytywnie wyrażała się o byłym mężu i jednoznacznie stwierdziła, że jest wspaniałym mężczyzną, po prostu nie trafili na odpowiedni moment, by być szczęśliwi razem.

- Wszystko sprowadza się do wyczucia czasu. Uważam, że był najlepszym mężem, jakiego może sobie wymarzyć dziewczyna. Zawsze będę go kochała, ale byliśmy po prostu za młodzi - oceniła.

Co więcej, w rozmowie z "Daily Mail" Angelina sugerowała nawet, że mogłaby ponownie wyjść za Millera.

- Jonny i ja nigdy się nie kłóciliśmy i nigdy się nie skrzywdziliśmy. Naprawdę chciałam być jego żoną… istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że kiedyś w przyszłości moglibyśmy się ponownie pobrać - czytamy.

Aktor niedawno rozwiódł się z Michele Hicks, być może właśnie teraz nadszedł dobry moment na stworzenie idealnego związku z miłością sprzed lat?

Anglina i Jonny na planie "Hakerów"
fot. EAST NEWS