Zamknij

Angelina Jolie na zdjęciach z czasów "imprezowania i ćpania". Koleżanka sprzedała stare fotki

30.07.2020 16:16
Angelina Jolie
fot. Rex Features/East News

Angelina Jolie była buntowniczą nastolatką, która lubiła imprezować i eksperymentować z używkami. Za sprawą koleżanki z dawnych lat zdjęcia z czasów "imprezowania i ćpania" znalazły się w mediach. Do tego anonimowa znajoma dorzuciła garść opowieści na temat nastoletniej Jolie.

Angelina Jolie nie miała łatwego dzieciństwa za sprawą ojca, który porzucił rodzinę. Relacje z nim, a w zasadzie silna nienawiść, jaką do niego żywiła, odcisnęły piętno na jej dalszym życiu. Jako nastolatka była buntownicza, interesowała się śmiercią i nie stroniła od zabaw i używek. Znajomość ze sławną dziś gwiazdą wykorzystała jej znajoma z czasów szkolnych i sprzedała prasie zdjęcia z tamtych lat.

Angelina Jolie na starych zdjęciach

Oprócz zdjęć, koleżanka podzieliła się także ciekawymi historiami, dotyczącymi aktorki. Jak wyznała anonimowa informatorka, od początku odbierała Angelinę jako osobę piękną, ale skrywającą w sobie coś mrocznego.

"Była wspaniałą osobą i łączyła nas piękna przyjaźń. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że od zawsze cechowała ją niezwykła hojność. Była szalona, ale hojna. Zdarzyło się, że nie widziałam jej sześć miesięcy, a po powrocie dawała mi pieniądze. Jako osoba lepiej sytuowana od nas wszystkich, kochała się z nami dzielić. Nigdy nie przeszła obok bezdomnego bez zaoferowania mu jedzenia albo pieniędzy i bez głośnego stwierdzenia, że bezdomność jest straszna".

Znajoma gwiazdy zdradza, że razem z Angeliną lubiły imprezować. Często była nieobliczalna. Potrafiła na przykład wyrzucić przez okno komputer podarowany przez znienawidzonego ojca. Miała nietypowe, mroczne obsesje. Lubiła przebywać na cmentarzach, marzyła ponoć o prowadzeniu zakładu pogrzebowego, kolekcjonowała noże.

Jak zdradziła kiedyś sama Jolie, celebrowała nacinanie ciała: "Z jakiegoś powodu rytuał nacinania się i uczucie bólu było dla mnie w jakiś sposób lecznicze, może dawało mi poczucie, że żyję, uczucie pewnego rodzaju wolności” - mówiła. W tym momencie życia miała nawet myśli samobójcze. Na szczęście jej życie potoczyło się całkiem innym torem, a czasy mrocznych fascynacji aktorka ma chyba za sobą.

RadioZET.pl/Plotek/AS