Zamknij

Angelina Jolie odsłoniła nowy tatuaż. Ma ważne znaczenie [FOTO]

18.06.2021 16:58
Angelina Jolie
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Angelina Jolie znana jest ze swojego zamiłowania do tatuaży. Aktorka chętnie ozdabia nimi swoje ciało, a większość tatuaży ma dla niej spore znaczenie. Teraz nowy napis pojawił się na jej przedramieniu. Co oznacza?

Angelina Jolie jest dumną posiadaczką kilkunastu tatuaży. Jednym z najpopularniejszych jest ten na plecach - aktorka znana z takich filmów, jak "Oszukana", "Turysta", "Tomb Raider" czy "Przerwana lekcja muzyki" chętnie odsłania dużych rozmiarów tatuaż na czerwonym dywanie. Choć dla części osób taka forma modyfikacji ciała pełni jedynie rolę estetyczną, w przypadku Jolie każdy napis i wzór ma spore znaczenie.

Na ostatnich zdjęciach zrobionych Angelinie Jolie przez paparazzi fani zauważyli kolejny tatuaż. 46-letnia hollywoodzka gwiazda zdecydowała się na kolejny napis, tym razem na przedramieniu. Okazuje się, że wymowny cytat może być związany z jej życiem uczuciowym.

Zobacz także: Angelina Jolie odważnie o przemocy domowej. Aktorka zaapelowała do kobiet [WIDEO]

Angelina Jolie ma nowy tatuaż. Co oznacza?

Angelina Jolie wytatuowała sobie cytat "Eppur si muove", którego autorstwo przypisuje się Galileuszowi. Włoskie zdanie można przetłumaczyć na "A jednak się kręci". Fani sądzą, że jest to aluzja do rozwodu aktorki z Bradem Pittem. 46-letnia aktorka nie chce stać w miejscu i wciąż śmiało kroczy w przyszłość. Cytat może odnosić się także do przegranej batalii sądowej, która rozegrała się między byłymi małżonkami. Zdaniem internautów, Angelina chce dać Bradowi do zrozumienia, że prawda ostatecznie zwycięży.