Zamknij

Angelina Jolie poprowadzi audycję radiową. Kiedy i gdzie ją usłyszymy?

Redakcja
26.11.2018 15:20
Angelina Jolie poprowadzi audycję radiową. Kiedy i gdzie ją usłyszymy?
fot. Instagram:@angelinajolieofficial

Choć Angelina Jolie nieraz udzielała radiowego wywiadu, nigdy nie mieliśmy okazji posłuchać jej w roli prowadzącej. Zmieni się to jeszcze w tym roku. Aktorka przyjęła propozycję stacji BBC i poprowadzi autorską audycję. Kiedy będziemy mogli ją usłyszeć?

Angelina Jolie to nie tylko utalentowana aktorka, ale też zaangażowana działaczka społeczna. Jest między innymi ambasadorką dobrej woli UNHCR oraz członkinią Rady Stosunków Międzynarodowych. Od ponad 17 lat aktywnie angażuje się w działalność humanitarną. Wraz z mężem Bradem Pittem adoptowali również trójkę dzieci (łącznie mają ich szóstkę). Niestety para zdecydowała się na rozwód i wraz z prawnikami ustalają szczegóły dotyczące opieki nad nimi. W mediach sporo mówiło się o tym, że stres związany z rozstaniem bardzo negatywnie wpływa na zdrowie aktorki. Już niedługo gwiazda znajdzie jednak odskocznię od problemów w postaci nowego zawodowego wyzwania.

Angelina Jolie z dziećmi
fot. Instagram:@angelinajolieofficial

Angelina Jolie poprowadzi audycję radiową

Angelina przyjęła propozycję radia BBC i została redaktorem gościnnym stacji. Informację potwierdziła rzeczniczka prasowa aktorki, która poinformowała, że Angelina już teraz pracuje nad programem z dziennikarzami BBC Today. W programie specjalnym ma rozmawiać z zaproszonymi gośćmi między innymi na temat problemu przemocy wobec kobiet na obszarach objętych konfliktami zbrojnymi oraz poruszać kwestię kryzysu imigracyjnego w Europie. Z pewnością dogłębna znajomość tematu i aktorskie obycie pozwoli jej doskonale odnaleźć się przed mikrofonem.

Audycję prowadzoną przez Jolie będziemy mogli usłyszeć 28 grudnia. Całe specjalne pasmo BBC rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 1 stycznia.

ZOBACZ TEŻ: Czy to nowy chłopak Angeliny Jolie?

Jolie
fot. Instagram:@angelinajolieofficial

RadioZET.pl/viva.pl/MF