Zamknij

Angelina Jolie przeżywa trudne chwile. Jej córki przeszły poważne operacje

Patrycja Chudolińska
10.03.2020 10:40
Angelina Jolie
fot. Rex Features/East News

Angelina Jolie spędziła ostatnie dwa miesiące w szpitalu. Córki aktorki przeszły operacje. Gwiazda podzieliła się trudnymi doświadczeniami w eseju opublikowanym na łamach magazynu "Time".

Angelina Jolie opublikowała osobisty esej na łamach magazynu "Time"

Angelina Jolie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Gwiazda przykuwa uwagę nie tylko na ekranie. Media i fani śledzą doniesienia na temat jej życia prywatnego. Angelina dba jednak o swoją prywatność i rzadko opowiada o sprawach rodzinnych i uczuciowych.

Teraz postanowiła zrobić wyjątek. Aktorka w osobistym eseju w magazynie "Time" opisała trudną sytuację, w jakiej się ostatnio znalazła. Jej córki: 15-letnia Zagara i 13-letnia Shiloh musiały przejść operacje.

Córki Angeliny Jolie przeszły operacje

Angelina Jolie jest matką szóstki pociech: Madoxa, Paxa, Zahary, Shiloh, Knox i Vivienne. Mimo rozstania z Bradem Pittem, byli małżonkowie starają się wspólnie opiekować dziećmi.

Niedawno dwie córki Angeliny i Brada - Zahara i Shiloh - musiały przejść operacje.

Ostatnie dwa miesiące spędziłam na operacjach z moją najstarszą córką, a kilka dni temu patrzyłam, jak jej młodsza siostra idzie pod nóż na operację biodra (...) Moje córki wiedzą, że to piszę, ponieważ szanuję ich prywatność. Wszystko razem przedyskutowałyśmy i dziewczynki zachęciły mnie do pisania. Rozumieją, że walka z chorobą i staranie o przetrwanie oraz wyzdrowienie jest czymś, z czego powinno się być dumnym (...) Wszyscy znamy ten moment, w którym nikt nie może nam już pomóc, i jedyne, co możemy zrobić, to zamknąć oczy i oddychać. Obserwowałam, jak moje córki otaczają siebie nawzajem opieką. Moja najmłodsza córka przypatrywała się pielęgniarkom pracującym przy jej siostrze, a później sama im pomagała. Widziałam, jak moje dziewczynki bez mrugnięcia okiem wszystkie swoje sprawy odłożyły na bok, by poświęcić się sobie nawzajem. Cieszyły się, że mogą być dla siebie oparciem - zaznaczyła Angelina Jolie w "Time".

Angelina Jolie podkreśla, że siostry były dla siebie ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach. Nie wspomniała jednak, czy w szpitalu dziewczynkom towarzyszył ojciec, Brad Pitt. Fani życzą córkom aktorki szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

RadioZET.pl.PCh