Zamknij

Angelina Jolie w sesji dla "Elle". Fotograf to potomek polskich arystokratów [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
06.08.2019 15:37
Angelina Jolie w sesji dla "Elle". Fotograf to potomek polskich arystokratów [ZDJĘCIA]
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Angelina Jolie to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, która pozowała w sesjach zdjęciowych dla największych światowych magazynów. Tym razem jej fotografie będzie można zobaczyć we wrześniowym wydaniu "Elle". Autorem zdjęć gwiazdy jest fotograf polskiego pochodzenia.

Angelina Jolie to aktorka znana chyba każdemu, nie tylko ze względu na role w wielkich hollywoodzkich produkcjach. Amerykańska aktorka jest laureatką prestiżowych nagród filmowych, w tym statuetki Oscara, działaczką społeczną i modelką. Jej małżeństwo z Bradem Pittem było jednym z najgłośniej komentowanych związków w światowym show-biznesie, podobnie jak informacja o ich rozwodzie.

Sesje zdjęciowe Angeliny dla prestiżowych magazynów to nic nowego. Tym razem jednak udział w jednej z nich wiąże się z polskim akcentem. Jolie pozowała dla magazynu "Elle", a fotografie pojawią się we wrześniowym wydaniu magazynu. Co ciekawe, gwiazda znalazła się w obiektywie fotografa o polskich korzeniach.

Angelina Jolie w sesji wykonanej przez Alexa Lubomirskiego

Autorem zdjęć Angeliny Jolie, które pojawią się w "Elle", jest Alex Lubomirski. 44-latek jest urodzonym w Wielkiej Brytanii fotografem i arystokratą, należącym do rodziny książąt Lubomirskich. Jego talent doceniły największe światowe sławy. Alex zasłynął między innymi sesją ślubną, którą wykonał dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Fotografował również Julię Roberts czy Demi Moore. Wykonał również gorącą sesję Jennifer Aniston. Ma bezpośredni kontakt nie tylko z gwiazdami Hollywood, ale też brytyjską rodziną królewską. Część jego prac, w tym zdjęcia z sesji Angeliny, możecie obejrzeć poniżej.

Zagłosuj

Czytasz magazyny dla kobiet?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF