Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Angelina Jolie w sesji dla "Elle". Fotograf to potomek polskich arystokratów [ZDJĘCIA]

06.08.2019 15:37

Angelina Jolie to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, która pozowała w sesjach zdjęciowych dla największych światowych magazynów. Tym razem jej fotografie będzie można zobaczyć we wrześniowym wydaniu "Elle". Autorem zdjęć gwiazdy jest fotograf polskiego pochodzenia.

Angelina Jolie w sesji dla "Elle". Fotograf to potomek polskich arystokratów [ZDJĘCIA] fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Angelina Jolie to aktorka znana chyba każdemu, nie tylko ze względu na role w wielkich hollywoodzkich produkcjach. Amerykańska aktorka jest laureatką prestiżowych nagród filmowych, w tym statuetki Oscara, działaczką społeczną i modelką. Jej małżeństwo z Bradem Pittem było jednym z najgłośniej komentowanych związków w światowym show-biznesie, podobnie jak informacja o ich rozwodzie.

Sesje zdjęciowe Angeliny dla prestiżowych magazynów to nic nowego. Tym razem jednak udział w jednej z nich wiąże się z polskim akcentem. Jolie pozowała dla magazynu "Elle", a fotografie pojawią się we wrześniowym wydaniu magazynu. Co ciekawe, gwiazda znalazła się w obiektywie fotografa o polskich korzeniach.

Angelina Jolie w sesji wykonanej przez Alexa Lubomirskiego

Autorem zdjęć Angeliny Jolie, które pojawią się w "Elle", jest Alex Lubomirski. 44-latek jest urodzonym w Wielkiej Brytanii fotografem i arystokratą, należącym do rodziny książąt Lubomirskich. Jego talent doceniły największe światowe sławy. Alex zasłynął między innymi sesją ślubną, którą wykonał dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Fotografował również Julię Roberts czy Demi Moore. Wykonał również gorącą sesję Jennifer Aniston. Ma bezpośredni kontakt nie tylko z gwiazdami Hollywood, ale też brytyjską rodziną królewską. Część jego prac, w tym zdjęcia z sesji Angeliny, możecie obejrzeć poniżej.

Zagłosuj

Czytasz magazyny dla kobiet?

RadioZET.pl/MF

Oceń