Zamknij

Ania Karwan opowiedziała o walce z depresją: "Cierpiałam na depresję kilkanaście lat"

Sylwia Wamej
31.12.2019 09:28
Ania Karwan
fot. Instagram.com/ Ania Karwan

Ania Karwan to gwiazda, która dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w "The Voice Of Poland". Gwiazda wystąpi też w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z magazynem "Viva!" Ania opowiedziała m.in. o miłości do muzyki, ale też o swojej walce z depresją. Zmagała się z nią przez kilkanaście lat.

Ania Karwan opowiedziała o walce z depresją

Ania Karwan to gwiazda, którą widzowie mieli okazję poznać w programie "The Voice Of Poland". Gwiazda długo musiała czekać na docenienie w branży muzycznej, ale opłaciło się. Wydała swoją debiutancką płytę, a już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie powalczy o Kryształową Kulę.

Ania Karwan udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym opowiedziała m.in. o miłości do muzyki, sukcesach, ale też niełatwej walce z depresją, z którą zmagała się kilkanaście lat.

"Cierpiałam na depresję kilkanaście lat. Dziś ludzie wpadają w poważną pułapkę samotności. Żyją, oglądając social media. Tylko zauważ, że to one sprawiają, że czujemy się coraz bardziej samotni. Spędzamy czas ze swoim telefonem, oglądamy czyjeś życie, tęskniąc za miłością, przyjaźnią, zabawą i spełnieniem, zamiast wziąć się do roboty. Mam świadomość, że sama napędzam ludzi to tego, by mnie stale oglądali, ale jeśli już to robią, to niech dowiedzą się chociaż czegoś, co udało mi się przeżyć, przerobić i wyciągając wnioski dawać nadzieję, że wszystko jest do naprawienia, nadrobienia. Pokazuje im, jak nie tęsknić za życiem, tylko nim żyć. Jeśli ktoś weźmie sobie do serca, to co piszę, to znaczy, że moja misja została wypełniona" - powiedziała 34-letnia artystka.

Ania Karwan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Ania Karwan zdradziła też swoje plany na najbliższe miesiące. Niedługo będziemy mogli ją zobaczyć w "Tańcu z gwiazdami", ale nie tylko. "Przede mną dwie trasy koncertowe – jedna z chórem TGD i druga moja – trasa koncertowa „Wszystko”. Jak już wiecie – mam też przed sobą wielkie wyzwanie w postaci tańca. Wiosną rusza 11 edycja „Tańca z gwiazdami”, w której wezmę udział" - powiedziała Ania Karwan w rozmowie z "Vivą!".

Zagłosuj

Lubisz muzykę Anny Karwan?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/VIVA.pl/ SW