Zamknij

Tak naprawdę wyglądają obozy Lewandowskiej. Wygadała się uczestniczka

Redakcja
05.02.2018 15:26
Tak naprawdę wyglądają obozy Lewandowskiej. Wygadała się uczestniczka
fot. ons.pl

Prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak, podobnie jak wiele innych celebrytek, spróbowała swoich sił na obozie treningowym organizowanym przez Annę Lewandowską. Jak go ocenia?

O tym, że obozy organizowane przez żonę Roberta Lewandowskiego cieszą się wielkim uznaniem, wiadomo nie od dzisiaj. Bilety na najnowszy wyjazd sportowy wyprzedały się w zaledwie kwadrans, choć — jak pisaliśmy — za udział w treningach zorganizowanych przez Anię i jej ekipę trzeba słono zapłacić.

Zobacz także

Wśród uczestniczek obozu znalazła się Agnieszka Woźniak-Starak, która swoimi wrażeniami podzieliła się w mediach społecznościowych.

— Cieszę się, że mogłam tu być, spotkać te wszystkie fantastyczne dziewczyny, poczuć tę energię, zmęczyć się, wzruszyć. Naprawdę było warto! Wracam z taką siłą, że... — napisała na Instagramie.

W rozmowie z portalem Jastrząbpost prezenterka TVN uchyliła nieco więcej rąbka tajemnicy na temat obozu.

— Wrażenia absolutnie obłędne. Był to także wyjątkowy tydzień, bo ja też nie wiedziałam, czego się spodziewać. Było bardzo ciężko, ale jak dasz radę i po tym tygodniu tak patrzysz na siebie i myślisz sobie kurczę, jestem fighterką, to warto pojechać — zdradziła Woźniak-Starak.

Zobacz także

Prezenterka doceniła także niesamowite towarzystwo.

— W ogóle warto pojechać, bo przyjeżdżają niesamowite dziewczyny, Anka też jest bardzo fajną babką, bardzo się nami opiekowała i bardzo dużo ciepła i energii w to włożyła, w cały ten obóz. Ja jestem zachwycona i na pewno będę wracać — podsumowała Agnieszka.

RadioZET.pl/SI