Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak naprawdę wyglądają obozy Lewandowskiej. Wygadała się uczestniczka

05.02.2018 15:26

Prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak, podobnie jak wiele innych celebrytek, spróbowała swoich sił na obozie treningowym organizowanym przez Annę Lewandowską. Jak go ocenia?

Tak naprawdę wyglądają obozy Lewandowskiej. Wygadała się uczestniczka fot. ons.pl

O tym, że obozy organizowane przez żonę Roberta Lewandowskiego cieszą się wielkim uznaniem, wiadomo nie od dzisiaj. Bilety na najnowszy wyjazd sportowy wyprzedały się w zaledwie kwadrans, choć — jak pisaliśmy — za udział w treningach zorganizowanych przez Anię i jej ekipę trzeba słono zapłacić.

Wśród uczestniczek obozu znalazła się Agnieszka Woźniak-Starak, która swoimi wrażeniami podzieliła się w mediach społecznościowych.

— Cieszę się, że mogłam tu być, spotkać te wszystkie fantastyczne dziewczyny, poczuć tę energię, zmęczyć się, wzruszyć. Naprawdę było warto! Wracam z taką siłą, że... — napisała na Instagramie.

W rozmowie z portalem Jastrząbpost prezenterka TVN uchyliła nieco więcej rąbka tajemnicy na temat obozu.

— Wrażenia absolutnie obłędne. Był to także wyjątkowy tydzień, bo ja też nie wiedziałam, czego się spodziewać. Było bardzo ciężko, ale jak dasz radę i po tym tygodniu tak patrzysz na siebie i myślisz sobie kurczę, jestem fighterką, to warto pojechać — zdradziła Woźniak-Starak.

Prezenterka doceniła także niesamowite towarzystwo.

— W ogóle warto pojechać, bo przyjeżdżają niesamowite dziewczyny, Anka też jest bardzo fajną babką, bardzo się nami opiekowała i bardzo dużo ciepła i energii w to włożyła, w cały ten obóz. Ja jestem zachwycona i na pewno będę wracać — podsumowała Agnieszka.

RadioZET.pl/SI

Oceń