Zamknij

Ania Lewandowska komentuje swoją wpadkę na Gali Mistrzów Sportu. "Stres..."

12.01.2021 08:01
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska postanowiła skomentować swoje wystąpienie na Gali Mistrzów Sportu. Trenerka zaliczyła wpadkę podczas wręczania jednej z nagród. "Jak wiecie stres... często występuje" - tłumaczy żona Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska ostatnio znów ściągnęła na siebie uwagę internautów. Trenerka podczas wręczania nagrody na Gali Mistrzów Sportu zaliczyła nieprzyjemną wpadkę. Żona Roberta Lewandowskiego miała przekazać statuetkę Faustynie Kotłowskiej, polskiej niepełnosprawnej lekkoatletce. Mogłoby się wydawać, że dla Lewandowskiej wystąpienia publiczne nie są niczym stresującym. Widzowie zauważyli jednak, że trenerce plącze się język i nie wie, co ma dalej mówić.

- Mam dziś ogromną przyjemność wręczyć nagrodę komuś, kto jest nie tylko utytułowanym sportowcem, ale przede wszystkim silną osobą i motywacją dla nas wszystkich. Osobą, która bez względu na przeciwności losu nie poddaje się, walczy i spełnia marzenia. Medalistka mistrzostw świata, rekordzistka świata w pchnięciu kulą i w rzucie oszczep... dyskiem. Przepraszam. Nasza duma i nadzieja na medal w... (cisza) paraolimpiadzie - mówiła Lewandowska.

Zobacz także: Anna Lewandowska z córkami na sankach. Fani wiedzą, do kogo podobna jest Klara [FOTO]

Anna Lewandowska przerwała milczenie po Gali Mistrzów Sportu

Internauci zastanawiali się, co stało za takim przemówieniem Anny Lewandowskiej. Część osób zarzucała, że gwiazda nie przygotowała się do wręczania nagrody i nawet nie wiedziała, kto ją dostanie. Zwrócili uwagę na to, że żona znanego piłkarza cały czas spogląda na notatki. Okazuje się jednak, że winny byl jednak stres.

- Wolę wystąpienie LIVE na treningu niż na publicznych wystąpieniach. Jak wiecie stres... często występuje. Wystąpienia publiczne nigdy nie były moją mocną stroną. Pracuję nad tym, staram się przełamywać własne bariery - powiedziała Anna Lewandowska w relacji na InstaStories.

Wiedzieliście, że Lewa ma takie problemy z tremą?