Zamknij

Lewandowska na czerwonym dywanie. Stylistka: „pomyliła wydarzenia"

Redakcja
04.09.2017 10:50
Lewandowska na czerwonym dywanie. Stylistka: „pomyliła wydarzenia"
fot. ons.pl

Ania Lewandowska pierwszy raz po porodzie pojawiła się na czerwonym dywanie! Trenerkę fitness można było zobaczyć na dorocznym balu Fundacji TVN.

Trzeba przyznać, że tego wyjątkowego dnia Lewandowska wyglądała bardzo oryginalnie – miała na sobie obcisły czarny kombinezon, który podkreślił wszystkie atuty jej nienagannej figury. Nic więc dziwnego, że fotoreporterzy nie odstępowali Ani nawet o krok, a i ona chętnie pozowała do zdjęć po tak długiej nieobecności na oficjalnych imprezach.

Co ciekawe, nietypowa kreacja żony Roberta Lewandowskiego nie przypadła do gustu stylistce stacji, Dorocie Wróblewskiej, która postanowiła skomentować ją na na swoim Facebooku.

„BAL TO NIE POKAZ MODY CZY GALA FITNESS. Najbardziej odświętną kreacją kobiecą jest suknia balowa. Kreacje balowe powinny być długie, wyraziste i widowiskowe. Długie suknie nosimy najczęściej na uroczyste kolacje, bankiety, bale charytatywne, prestiżowe uroczystości kulturalne, uroczystości państwowe oraz różnego rodzaju gale. Tym razem Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności" – napisała Wróblewska.

All-ONS_1063112214-Anna_Lewandowska

RadioZET.pl/SI