Zamknij

Ania Lewandowska szczerze o życiu po narodzinach Klary. Piękne słowa!

Redakcja
17.08.2017 08:17
Ania Lewandowska szczerze o życiu po narodzinach Klary. Piękne słowa!
fot. Facebook

Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich – Klara – skończyła już trzy miesiące. Para nie ukrywa tego, że wprost oszalała na punkcie swojej pierworodnej latorośli, i że zupełnie przewróciła ona ich dotychczasowe, idealne życie do góry nogami.

Ania w emocjonalnym wpisie zdradziła fanom, jak zmieniło się jej życie, od kiedy została mamą. Wyjaśniła, że przewartościowała swoje dotychczasowe priorytety, i że kompletnie zmieniła podejście do życia. Przy okazji podzieliła się z obserwatorami swoją receptą na szczęśliwe życie. Okazuje się, że treningi i dobra forma nie są już dla niej najważniejsze. Najważniejsze, by cieszyć się życiem, znajdować dużo czasu dla rodziny, dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Najpierw Ania podkreśliła, jak duże znaczenie w życiu odgrywa aktywność fizyczna. Wyjaśniła jednak, że już wie, że nie chodzi o walkę o piękną figurę, ale o zdrowie.

– Kilka lat temu dojrzałam do tego, aby śmiało stwierdzić, że posiadanie za bardzo wysportowanego ciała, to jakość, która kiedyś przeminie, a dana sylwetka jest "modna" jedynie przez chwilę – wyznała bez ogródek.

Ania zdradziła też, jak narodziny córeczki wpłynęły na jej nastawienie do życia:

– Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło. Przede wszystkim nastawienie i podejście do wielu ważnych, jak mi się wydawało spraw. To, co jeszcze kilka miesięcy temu mogło być wartością top, nagle przeszło na dalszy plan – dodała trenerka.

RadioZET.pl